Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » artykuły  » wideo  » 10 najsprytniejszych psich ras

10 najsprytniejszych psich ras

2009-02-26 14:27:30

wideo

Wszystkie psy są mądre. Jednak które rasy należą do najmądrzejszych?
Komentarze
  • ja_goodka

    2010-12-30 14:38:48
    ok artykul      
  • ja_goodka

    2010-12-30 14:37:55
    ok artykul      
  • ja_goodka

    2010-12-30 14:37:02
    ok artykul      
  • ja_goodka

    2010-12-30 14:36:21
    ok artykul
  • Panciapka

    2010-10-23 19:41:26
    Wszystkie są ładne ;p
  • Magda

    2010-08-14 12:46:11
    Dla mnie wszystkie psy są ładne,ale najładniejszy i najmądrzejszy jest mój :)
  • feba90

    2010-06-15 14:28:15
    wszystkie pieski są mądre
  • Dziunia

    2009-03-03 13:36:58
    Ja bym tu dodała jeszcze zwyczajnego kundelka (bo sa baaardzo mądre) i Harta.
  • shawty

    2009-03-03 09:04:26
    Zgadzam się odnośnie labradorów, są za nisko...dużo za nisko..Co do pudli, to właściwie musze powiedzieć, że jak się wymaga od nich nieco więcej niż 'wyglądanie' na wystawach to potrafią być bardzo inteligentne. Do wpisu poniżej: Border Collie są rasą najłatwiej dających szkolić się psów, oprócz Owczarków Niemieckich i rasa ta całkiem słusznie znajduje się na pierwszym miejscu.
  • 2009-03-01 20:49:18
    A gdzie jest Cocker Spaniel to są bardzo mądre psy. I dlaczego labradory są tak daleko to również są bardzo mądre psy. A i jeszcze nie zgadzam się z pudlami, owczarki są mądrzejsze i dlaczego Border Collie jest na pierwszym miejscu nie powedziała bym że są mądre. Są strasznie rostrzepane i truno je się szkoli. To jest nie prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Lena48

    2009-03-01 14:43:28
    Nie mogę zgodzić się z tym, że to nie miejsce dla jamnika. Miałam kiedyś jamnika. To bardzo inteligentne i mądre psy. Może problem w tym, że one uważają się za ludzi i dlatego nie chcą nas słuchać?
  • Aniarogal

    2009-03-01 11:43:54
    dlaczego owczarek jest za pudelem ???????????
    przecież pudele są głuuuuuuuuuuupie jak niewiem !!!!!!!!!!!!! border i onek powinny być egzekwo na miejscu 1
  • Ania

    2009-03-01 10:47:29
    Popieram Pajke! Coker spaniel jest bbbbbbardzo mądry!!
  • Pajka

    2009-02-28 22:36:56
    Brakuje cocker spaniela :)
  • stoneangel

    2009-02-28 22:02:17
    Uważam że na tej liście powinien znaleź się też Owczarek szkocki Colie bo to naprawde mądre psy! No i obowiązkowo jamnik!Ale ja i tak uważam że wszystkie moje 3 psiaki są sprytne i mądre!
  • shawty

    2009-02-28 21:16:56
    .....no jamniki akurat też się na tą listę nie nadają.....
  • hobbits

    2009-02-28 19:07:34
    właśnie! a co z jamnikiem?!
  • Kruczkowska

    2009-02-27 23:43:28
    A kundelek i jamnik gdzie???
  • shawty

    2009-02-27 22:07:27
    Zgadzam się co do miejsca pierwszego, które jednak Border Collie powinien dzielić z Owczarkiem Niemieckim, ale co na tej liście w ogóle robi: Rottweiler, Doberman, Pudel ?? Naprawdę, prędzej umieściłabym tu Nowofunland'a i zwykłego mieszańca, który często przewyższa inteligencją wiele psów rasowych.......