Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » artykuły  » zabawki i gadżety  » Fontanna dla psa i kota

Fontanna dla psa i kota

2012-12-24 17:00:00

zabawki i gadżety

Woda jest kluczowym elementem zarówno w życiu zwierząt, jak i ludzi, a tym samym bardzo ważne jest, aby nasi pupile dostawali co dzień jej odpowiednią ilość. Niestety, niektórzy z czworonożnych ulubieńców nie nawadniają się tak, jak powinni. Aby to zmienić, wypróbujmy Pet Fountain. Ten gadżet można nazwać miską XXI wieku
Jak już zostało wspomniane – są psy i koty, które mimo stałego dostępu do wody, zwyczajnie jej nie piją. Ma na to wpływ kilka różnych czynników, a efektem jest niedobór płynów w organizmie i po prostu gorsze zdrowie pupila.

Tym, co często odstrasza zwierzaka od picia jest zapach, smak i ''konsystencja'' wody. Nawet, jeśli wymieniamy ją codziennie – taka stojąca w misce nie będzie atrakcyjna dla psa czy kota ''niepijka''.

Dlatego też zwłaszcza drugie z wymienionych futrzaków często wskakują na blat np. w kuchni, aby napić się wprost z kranu.

Aby uniknąć takich sytuacji i ułatwić ulubieńcowi życie – warto wypróbować Pet Fountain Drink well 360. Sprzęt przypomina nieco fontannę – woda stale krąży, dzięki czemu wolna jest od przykrego zapachu i smaku, a do tego wygląda atrakcyjnie dla zwierzaka.

W środku urządzenia – zasilanego z pomocą prądu – zmieści się około 3,5 litrów wody, co nawet przy kilku pupilach wystarczy na dłuższy czas. Nie musimy też obawiać się, że pies czy kot przewróci sprzęt lub coś się rozleje– wszystko z uwagi na specjalną konstrukcję urządzenia.

Osoby, które zakupiły Pet Fountain Drinkwell 360, chwalą sobie produkt. Jeśli chcielibyśmy stać się jego posiadaczem – cena to około 150 złotych. Link do sklepu znajdziemy tutaj.

gnat
Komentarze