Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » artykuły  » zabawki i gadżety  » Zestaw dla psa-podróżnika

Zestaw dla psa-podróżnika

2011-02-28 16:00:00

zabawki i gadżety

Oto coś dla tych, którzy często podróżują ze swoim psem, zaś wyprawa nie ogranicza się jedynie do przejażdżki samochodem. K9 Carryall to zestaw nawet na ekstremalną wyprawę, w którym znajdziemy rzeczy potrzebne każdemu czworonogowi
Jadąc na wycieczkę choćby w góry – przy założeniu, że zechcemy zostać tam na dłużej – zazwyczaj zabieramy namiot, śpiwór, ciepłe ubranie itp. Nasz pies, szczególnie jeśli żyje w domu przez większość czasu, również może potrzebować podobnego sprzętu. O wygodę zwierzaka zadba K9 Carryall.

Taki produkt przede wszystkim łatwo przenosić, co szczególnie doceni każdy właściciel. Zestaw po złożeniu zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Z racji swej konstrukcji w jedną chwilkę możemy zamienić go w wygodny materac dla psa z izolującymi od zimna poduszkami – a to dopiero początek jego możliwości.

Producent w środku "upakował" dwie wysokiej klasy miski – jedną możemy wykorzystać na picie, drugą na jedzenie, a do tego dochodzi długa smycz. Tę ostatnią możemy wykorzystać zarówno do związania całości w trakcie transportu, jak i do prowadzenia psa.

K9 Carryall został wykonany z bambusa – mowa oczywiście o szkielecie sprzętu – dzięki czemu jest mocny i wytrzyma wiele podróży. Produkt o wymiarach 61 cm 18 cm 61 cm przyda się nie tylko podczas typowego wypadu "pod namiot", ale również w trakcie pobytu chociażby w hotelu. Pies będzie zawsze miał swoje miejsce, co nie pozostanie bez wpływu na jego samopoczucie.

Cena z K9 Carryall to około 122,00 złotych, zaś zamówienia można dokonać tutaj.

gnat
Komentarze