Te dwie figurki sympatycznych zwierzaków to idealny prezent dla każdej kobiety. Zarówno pies jak i kot z chęcią zaopiekują się wszelakiej maści biżuterią, która bezpiecznie poczeka na właściciela na ich długich ogonach
Figurki są na swój sposób unikalne, wykonano je ręcznie przez rzemieślnika z Nowej Szkocji. ażda z nich została zrobiona z wysokiej jakości i bezpiecznego dla zdrowia pewteru i prezentuje się naprawdę uroczo.
Do wyboru mamy psa lub kota – choć niezłym pomysłem wydaje się zakup obu – a czworonogi różnią się rozmiarami. Ten pierwszy ma 5,7 cm , a drugi 8,2 cm.
Srebrne przedmioty będą świetnie komponować się z każdym wystrojem, a ogony zwierzaków są na tyle długie, że bez problemu pomieszczą nawet kilkanaście pierścionków czy innych niewielkich ozdób.
Cena wynosi około 123,00 złotych, zaś sklep internetowy znajdziemy
tutaj.
gnat