Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Gryzoń męczony w sklepie zoologicznym???

utworzony: 2011-04-16 13:48
Autor Treść

Asiula

utworzony: 2011-04-16 13:48
Witam! Od razu przejdę do rzeczy, mimo że nie wiem czy w dobrym miejscu piszę. Ostatnio będąc w sklepie zoologicznym, oglądałam węża. Dano mu tam żywą myszkę. Biedne zwierzątko, całe się trzęsło (serduszko tak mu biło, że cały bok mu skakał...) i ponoć spędziło tam już kilka dni(!)...
Drodzy miłośnicy tego typu zwierząt, czy takie zachowanie jest zgodne z prawami zwierząt? Dla mnie to wygląda na męczenie tego zwierzątka, dużo bardziej humanitarne i, mimo wszystko, mniej okrutne byłoby danie wężowi martwej myszki... Czy można coś z tym zrobić? Obsługa sklepu była widocznie obojętna wobec cierpienia myszki.
Pozdrawiam!

Mr. Bartoż

utworzony: 2012-06-08 18:19
Witaj Asiulko odpowiedz na twoje pytanie to tak . Ja też pracowałem w sklepie zoologicznym i nigdy ale to nigdy niekarmiłem węży myszkami które sprzedawałem w sklepie a to dlatego że byłem tak przywiązany że , gdy musiałem sprzedać jakieś zwierządko to szczere łzy mi leciały natomias karmą dla węży były kupowane myszki od prywatnych chodowców . Pozdrawiam Cię i twoje zwierzaki 

Natalia

utworzony: 2013-03-09 20:50
Myślę,że to jest złe.To tak samo jakby ktoś wrzucił człwieka w pomieszczeniu zamkniętnym z jadowitym,dużym wężem.

magdaa

utworzony: 2015-01-02 10:13
wąż też musi coś jeść to prawo natury ale ludzie w sklepach zoo przesadzają...

http://photodune.net/user/Marina200

aaaaaa

utworzony: 2016-11-03 17:54
hej hej

ChillyVip

utworzony: 2019-06-08 22:39
to nic nowego ;)