Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

INFO o psach (zajrzyj) :):)

utworzony: 2009-07-19 21:18
Autor Treść

Natimm

utworzony: 2009-07-19 21:18
                                 Jack russel terrier

Popularność rasa ta zawdzięcza, między innymi, produkcjom filmowym takim jak komedia "Maska" oraz jej kontynuacja "Son of the mask". Brały udział także w takich filmach jak "Frasier","Karmazynowy przypływ","Mój przyjaciel, Skip", czy w serialu "Wishbone".

Jack Russell Terrier jest psem żywym, czujnym, aktywnym, inteligentnym. Podczas pracy na polowaniu charakteryzuje się odwagą oraz zapalczywością. Posiada przyjazne usposobienie w stosunku do ludzi. Kiedy dostaje jakieś zadanie, realizuje je z zapalczywością. Atrakcją jest dla niego pościg za szybko poruszającym się celem. Najlepiej małą piłka lub frisbee.

Beagle

Wesoły i żywy, z natury niezależny, ma tendencje do włóczęgostwa. Skłonny do zabaw i tolerancyjny wobec dzieci.
Pies gończy, tropowiec, posokowiec, dzikarz, do towarzystwa.

Dalmatyńczyk

Jest to pies odważny, przyjacielski, inteligentny, czujny, zrównoważony i towarzyski. Wykazuje wysoki stopień przywiązania do członków rodziny, dobrze czuje się w towarzystwie dzieci. Bardzo żywy, aktywny, dobrze umięśniony pies. Sprawdza się jako pies rodzinny, jeśli jest odpowiednio prowadzony.

Domcia

utworzony: 2009-07-22 09:47
Fajnie :)
Nie wiem jak Jack Russell Terrier ale Dalmatyńczyki szybko tracą słuch dlatego, że mają białą sierśc.

Domcia

utworzony: 2009-07-22 16:16
Beagle są wykorzystywane w polowanich:)
I przez to kiedy są w lesie często złapią trop dzika, sarny,zająca,ptaka. Wtedy udają się w pgoń. Jeśli są przyzwyczajone do właściciela to wrócą lecz moż to potrwać nawet do 5h i dłużej (no cóż taka jest już ich uroda:)) Dlatego dobrze kupić na spacery do lasu długą taśmę trenngową (15m/23m) która ciągnie się za psem

Gosia

utworzony: 2010-06-07 21:36
To co jest tu o dalmatyńczyku wiem bo mam dowud obok siebie