Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Czy OC dotyczy też psiaka?

utworzony: 2017-12-08 09:21
Autor Treść

Jaśko

utworzony: 2017-12-08 09:21
Witam pięknie, mam skromne pytanie. Od kiedy mam owczarka "Jaśka" zawsze go wożę gdzie tylko popadnie :) zawsze sam pakuje się do auta jak tylko drzwi otwieram. W ubiegłym tyogdniu miałem stłuczkę, ktoś (w sensie wiem kto bo mam oświadczenie) chyba patrzył się na.. nie wiem na co, bo wjechał w tył mojego autka. Od kilku dni moją sprawę prowadzi helpfind.pl ale pomijając to. Po całym zdarzeniu piesio mój kochany zaczął chodzić na 3 łapkach, podwiozłem go do weterynarza, dał jakieś maści za które zapłaciłem parę złotych. I słuchajcie moi mili, czy z OC mogę wnosić o odszkodowanie w sensie zwrot kasy za dojazd do weterynarza z pasem i kupno maści dla niego?? W sumie to jakieś... 30-40 zł ale zawsze coś

Edgar287

utworzony: 2017-12-15 17:44
Najlepiej by było gdybyś po prostu popytał jakiś znajomych czy ludzi z którymi masz jakiś bliższy kontakt i wtedy dopiero zadecydował:D.

kserokopiarki
sprzedaż

Iscarioth

utworzony: 2018-10-25 16:38
Popytajcie też specjalistów. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.

Kazoo

utworzony: 2019-02-15 14:28
Skoro prowadzi Ci to firma, to nie powiedzieli Ci czy należy się odszkodowanie za psiaka? Ja bym walczył, bo jednak leczenie psiaka też kosztuje. Tak samo rozstrój jego zdrowia nie jest bez znaczenia! Mi sprawę o odszkodowanie z OC prowadziła firma https://ubi-ius.pl/ i mogę ją polecić, bo wszystko posżło gładko. Tyle, że ja nie jechałem z psiakiem i ciężko mi cokolwiek na ten temat powiedzieć, ale raczej bym nie odpuścił. Jak nawet za zniszczone podczas kolizji przedmioty należy się odszkodowanie, to za zwierze tym bardziej!