Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Jaka klinika okulistyczna?

utworzony: 2019-01-05 14:16
Autor Treść

pedromelos

utworzony: 2019-01-05 14:16
Witam serdecznie.
Jak w temacie - zastanawiam się obecnie nad wyborem jakieś dobrej kliniki okulistycznej... Polecacie coś sprawdzonego? Czy taka klinika okulistyczna byłaby ok Waszym zdaniem?

Kersi

utworzony: 2019-06-25 07:12
Za miesiąc zapraszam do siebie. Wiele lat przepracowałam w szpitalu, gdzie zajmowałam się zabiegami na jaskrę. Ostatnio rok był tak ciężki, bo wiele pacjentów odsyłaliśmy na koniecznie oczekiwanie na zabieg, bo brak funduszy i zapisów na dany rok. Dla wielu pacjentów wiązało się to z pogorszeniem zdrowia. Postanowiłam otworzyć własną klinikę, gdzie będę wykonywać takie zabiegi. Mam najlepszy sprzęt w diagnostyce https://www.mdt.pl/oftalmoskop-professional- oraz profesjonalne urządzenia zabiegowe. Staramy się pozyskiwać dofinansowania dla osób, których nie stać na zapłacenie całości. Wczoraj przyjęłam pacjenta, któremu kazano czekać 3 lata nie informując o możliwym pogorszeniu stanu zdrowia. Po 3 latach powiedziano mu, że nic się nie da zrobić i straci widzenie na jedno oko. Ja go wyprowadzę, ale było to niepotrzebne i nieprofesjonalne. Ważna jest informacja i świadomość następstw.