Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

czego potrzebuje stomatolog?

utworzony: 2019-05-28 08:23
Autor Treść

wadzh

utworzony: 2019-05-28 08:23
W pierwszej kolejności wymieniłbym wiedzę - absolutna podstawa. Później trzeba wyrobić sobie umiejętności w rodzaju zręcznych rąk - precyzja ruchów w leczeniu zębów jest kluczowa.
I jeszcze jedna, często pomijana przez pacjentów rzecz: wyposażenie gabinetu. Bez wysokiej jakości narzędzi i akcesoriów stomatologicznych dentysta jest właściwie bezradny... tylko gdzie oni kupują te wszystkie specjalistyczne rzeczy?!?
Mam paru stomatologów w rodzinie, to zapytam...

Zbyszek89

utworzony: 2019-05-29 10:15
Zawsze powinniście przykładać kluczowe znaczenie do lecznia. Jeśli chodzi o dentystę, to faktycznie wybór gabinetów jest spory. Nie zmienia to jednak faktu, że powinniście zawsze stawiać na najwyższą jakość leczenia. W https://www.triodent.com.pl/services/wybielanie-zebow-warszawa/ otrzymacie opiekę, z której będziecie zadowoleni.

Bartt

utworzony: 2019-05-29 13:14
W zupełności się z Tobą zgadzam. Jak najbardziej masz tutaj rację.

wadzh

utworzony: 2019-06-03 09:24
No to się dowiedziałem, że stomatologowie wyposażają swoje gabinety w specjalistycznych sklepach, hurtowniach itd. Ba, są nawet dentystyczne sklepy internetowe - można tam znaleźć i rzeczy dla profesjonalistów typu https://hellodent.pl/strefa-stomatologa/stomatologia-zachowawcza/glasjonomer, jak również akcesoria do samodzielnego dbania o zęby. Szczoteczki, pasty etc.

Kersi

utworzony: 2019-06-12 22:17
Dokładnie wyposażenie gabinetów lekarskich w specjalistyczne narzędzia oraz meble jest bardzo ważne. Należy znaleźć sklep z profesjnalnymi urządzeniami. Mój wujek jest stomatologiem i w swoim gabinecie ma meble ze sklepu https://innow.pl/kategoria-produktu/wyposazenie-gabinetow-lekarskich/ sporo czasu zajęło mu znalezienie odpowiedniego. Teraz podstawowe rzeczy jak krzesła, biurko, taborety dla pacjentów, szafy kartotekowe ma już rozmieszczone.