Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Chore uszy u owczarka

utworzony: 2018-05-22 17:32
Autor Treść

Pola_Michał

utworzony: 2018-05-22 17:32
Witam w 2008 roku zaadoptowalismy że schroniska 2 owczarki niemieckie 1 letnia sonie i 2 letnia tine. Wszystko było do momentu gdy psiaki nie pogryzly się z Kuną zaczęły chorować na uszy zbierała się im ropa dawalismy leki co chwilę był u nas weterynarz, aż pewnego czasu zauważyliśmy że jedna z nim zaczęła nie tolerować drugiej i innych psów również był moment gdy sonia miała szczeniaki a Tina zagryzla jednego mama chcąc ja wziąść od szczeniaka żucila się na mamę wtedy padła decyzja że tine trzeba uśpić bo wtedy był jeszcze 3 letni mały brat i mam bała się jak i o mnie tak i o niego teraz od dłuższego czasu obserwujemy sonie bo nie możemy nadal od tamtego czasu wyleczyć tych uszy i zaczynają się pokazywać takie same objawy jak u pierwszej Sonia nigdy nie była agresywna w stosunku do innych psów teraz wszystkie jej przeszkadzają nawet pies z którym jest od początku u nas jak i szczeniaki którym kiedyś krzywdy by nie zrobiła a wręcz przygarnela i opiekowała się jak swoim więc tu moje pytanie tutaj takie wtedy weterynarz stwierdził że ta ropa która zbiera się w uszach dostała się do głowy i dlatego takie coś się działo i może jest tu ktos kto się zna i czy z Sonia może dziać się coś takiego samego czy to to czy może starość albo jeszcze coś innego ciężko jest wyjść z nią na spacer bo każdy pies wzbudza w niej agresję. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE!!!!!

zarex

utworzony: 2018-07-22 16:44
chore uszy to problem tez u mojego psa,niesttey ciagle to nawraca...

Wet.Cbdna_pl

utworzony: 2018-08-27 12:06
W takim przypadku jedynym wyjściem jest niezwłoczna wizyta i prowadzenie psa przez weterynarza..

jork

utworzony: 2018-10-01 11:40
Korzystaliście z całodobowej kliniki weterynaryjnej w Krakowie? W http://vitalvet.pl/ znajdziecie pomoc weterynaryjna z zakresy chirurgii, dermatologii oraz urologii. Dysponują dodatkowo własnym laboratorium.

SwiatKarm

utworzony: 2018-11-05 21:53
MInęło już trochę czasu, wiec jeżeli watek jest nadal aktualny to koniecznie daj znac czy byliscie z pieskiem u weterynarza oraz  jaka była diagnoza, cały czas czekamy na Twoja odpowiedź.

SwiatKarm.pl

Rikoland_pl

utworzony: 2018-12-13 11:31
W tym przypadku zdecydowanie należy jak najszybciej udać się do weterynarza. Uszy u psa są niezwykle ważne.