Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Co myślicie o rasie Golden retriever?

utworzony: 2011-01-07 12:15
Autor Treść

Aga

utworzony: 2011-01-07 12:15
To pytanie kieruje do właścicieli tej oto rasy. Chciała bym się dowiedzieć czy ona jest łagodna dla dzieci poniżej 5 roku życia. Mam siostre która ma 4 latka chcielibyśmy mieć własnie goldena ale różnie mówią , że lubi gryść, i wgl. 
Co myślicie o tym?

Ola&Nugat

utworzony: 2011-01-08 21:40
to nawet nawet miłe psiaki. najlepiej poczytac o nich w ksiażkach lub na internecie ;)

pati2929

utworzony: 2011-01-09 12:16
Kazdy pies gryzie jak się bawi.Od tego my jesteśmy,żeby czegoś go nauczyć.Duże rasy przez przypadek mogą zrobić krzywdę.Zabawa tylko pod pełna kontrolą.Moje bardzo nie uwazają,tu mnie nadepną tu popchną.

nati98

utworzony: 2011-01-10 21:31
Wśród tych psów często zdarzają się ataki na ludzi. Ale poza tym ten pies nadaje się dla dzieci i z reguły jest łagodny. Według mnie jedyny jego minus to tylko to żę leci do każdego obcego jakby go znał od wieków a mnie takie zachowanie bardzo denerwuje.

pati2929

utworzony: 2011-01-11 17:07
Nie zgodzę sie z tymi ,,częstymi atakami na ludzi,,!

Net & Mikuś

utworzony: 2011-01-12 18:24
Goldenki to bardzo miłe i nieagresywne psiaki które idealnie nadaja się dla dzieci tylko jest mały minus musisz go jakoś nauczyć że niewolno skakać po twojej mlodszej sis podczas zabawy bo może ją przewrócić i podrapać.Musisz go też nauczyć spania  na ziemi bo jak będzie już dorosły to ci sie raczej do łóżka nie zmieści hehe :) POZDRAWIAM

diabelicoowaa

utworzony: 2011-01-22 18:03
Goldenki to śliczne psiaki ;-)

Kamelia

utworzony: 2011-01-28 09:17
Mam psa tej rasy i mogę powiedzieć, ze to cudowny pies. Istna oaza spokoju i cierpliwosci, znajomi juz od lat zwożą nam dzieci, które gduszą i ściskają psa, który pełni fukncje ich niańki. Są bardzo łagodne ale zdarzaja sie strachliwe egzemplarze. Trzeba pamietać, że to wciąż pies myśliwski i najszczęśliwszy jest w lesie, dodatkowo z pewnoscią nie odmówi sobie przyjemnosci skoczenia do wody.
Pod żadnym pozorem nie można zostawić go samego z dzieckiem, bo to pies sporych gabarytów i masy, choc niechce moze zrboic krzywdę dziecku przez przypadek.

Psiara&Kociara

utworzony: 2011-03-11 10:54
Bardzo fajny i łagodny a także cierpliwy pies

Agg

utworzony: 2015-03-01 11:01
Niezwykle mądre i kochane psy. Ilekroć mam z nimi styczność, to zawsze jestem oczarowana ich spokojem. Słyszałam, że niektórzy właściciele przy wyborze tej rasy, szukają ich na: http://www.psiaki.net.pl/