Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Dom z miejscem na psa

utworzony: 2015-06-08 16:03
Autor Treść

Husky

utworzony: 2015-06-08 16:03
Witam, chciałabym poruszyć problem miejsca w domu dla psa. W bloku - wiadomo, pies musi mieszkać z nami. A w domu? wkrótce przeprowadzę się do nowego domu, w którym będą nowe podłogi drewniane. I mam problem: gdzie znaleźć miejsce dla psa? Nigdy nie trzymałam psa w budzie i chyba nie jestem na to gotowa. W domu niby będzie na to miejsce, ale gdzie? W kotłowni, w przedpokoju? Bo do sypialni nie będę wpuszczać mojej suni.
Dla zainteresowanych projekt wg. którego budujemy:
http://www.galeriadomow.pl/projekty-domow/projekt-dom-przy-alabastrowej-4.html

QidfMax336

utworzony: 2015-06-15 14:53
A może po prostu na podwórku?
Ja planuje owczarka niemieckiego. Dom mam przy lesie więc warto by ktoś zadbał o bezpieczeństwo.
Najpierw odpowiednia szkoła i tersura.
Też zawsze w bloku mieszkałem i od zawsze chciałem mieć psa. Niestety na 45 m2 było ciężko. Teraz zastanawiam się nad dwoma.

matuszka

utworzony: 2015-07-31 10:57
Jeśli chcesz trzymać psa na podwórku, to niestety musisz zadbać o odpowiednio wysoki płot, którego pies nie przeszkoczy, a więc powinien on być dodatkowo zakrzywiony w górnej części w stronę ogórdu. Poza tym musisz zadbać, by był odpowiednio mocny, ponieważ w przeciwnym razie pies może przegryźć siatkę.

westie

utworzony: 2015-08-06 11:50
To prawda. Odpowiedni płot to podstawa.

cibun

utworzony: 2016-04-04 08:51
Mój tato rozwiązał problem tak - działka jest ogrodzona, na podwórku pies ma kojec i spokojnie sobie może biegać po nim, a jak jest potrzeba, to może go w nim zamknąć.

karam

utworzony: 2016-04-26 16:10
Jeśli chcesz trzymac pieska na podwórku to warto dla niego zaiwestowac w budę aby miał swoje miejsce czuł się bezpieczny, do domu równiez kupiłbym mu domek http://www.butik.zpazurem.pl/kategoria/domki-dla-psow fajne znajdziesz własnie tutaj, bo napewno bedziecie go brali też do domu. Postaw w korytarzu lub nawena ganku jeśli posiadasz. A uwież że twoj piesek bedzie bardzo szczęsliwy wtedy.

misiaczka77

utworzony: 2016-07-15 15:31
warto mieć napodwórku miejsce, w którym jak coś można odgrodzić psa, ale wiadomo, żeby pies miał też trochę miejsca i się nie męczył!