Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Jak przekonać rodziców...

utworzony: 2010-08-22 18:58
Autor Treść

Kamiluss

utworzony: 2010-08-22 18:58
Jak przekonać rodziców żeby pozwolili mi mieć własnego psa?Mamy już w domu jednego  ale ja bardzo chciałabym przygarnąć psiaka ze schroniska i zapewnić mu szczęśliwe życie.Prosze pomóżcie!!!

Myszaa

utworzony: 2010-08-22 20:20
najpierw zapytaj rodziców dlaczego nie zgadazają się na drugiego pupila jeśli to nie problemy finansowe to możesz śmiało i z łatwością zmienić ich decyzję np. jeśli uważają że jesteś zbyt nie odpowiedzialna to powoli coraz więcej zajmuj się pupilem wyczesuj go codziennie często zmieniaj wode itp.  Powodzenia!!! :))

Gosia

utworzony: 2010-08-22 21:45
Hmmm.Zazwyczaj rodzice jesli maja jednego psa to drugi im juz nie potrzebny ale mysle ze musisz pogadac jeszcze z rodzicami i tez mysle ze tak jak myszaa ze musisz sie zajac tamtym psem.Rodzice moga uwazac ze jeszcze nie doroslas i nie jestes odpowiedzialana aby miec wlasnego psa.Jesli nie to musisz zaczekac:D zycze powodzenia :D:D

Kamiluss

utworzony: 2010-08-23 11:18
dzięki za rady na pewno spróbuję. Życzcie mi szczęścia:)

nienieninka

utworzony: 2010-08-23 12:07
Całkowicie zgadzam się z tym co napisała Myszaa miałam dokladnie to samo na myśli i oczywiście życzę powodzenia ;)

20Haker04

utworzony: 2010-08-23 21:25
Ja mieszkam w niebezpiecznej dzielnicy i zawsze chcialam miec amstaffa:D udalo mi sie namowic rodzicow na takiego tylko dlatego ze powiedzialam ze bedzie mnie bronic przed swirami na placu:D i udalo sie  mam mojego kochanego Hakerka juz 6 lat:*:*

Kropka10

utworzony: 2010-08-24 13:58
Ja zawsze chcialam mieć psa, ale moja Mama nie chciala się zgodzić mimo iz nie mieszkalam w bloku ( bo w tym przypadku o psie nie byloby mowy). Kiedy trafila się okazja bo koleżanki suczka się oszczenila to użylam najbanalniejszego pretekstu:) otóż powiedzialam, że zostala osoatnia suczka ma 3 miesiącxe i jak jej nie weźmiemy to trzeba ja będzie uśpić, a nie chce mieć jej na sumieniu:) i Mama się zgodzia:) Teraz jestem daleko od domu bo w innym mieście i próbowaam męża przekonać do posiadania pieska sznaucerka miniaturki ( mieszkam w bloku;) Bo dugim namyśle sam się zgodzi:) nie wiem dlaczego:) Może warto poczekać i dać czas Rodzicom do namysu:) Pozdrawiam")

ana

utworzony: 2010-08-27 16:53
tylko czy te psy nie bedą się gryzły

yetka

utworzony: 2010-10-23 21:02
z rodzicami to jest zazwyczja ciężko