Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Masz problem z psem? Pisz!!

utworzony: 2009-01-28 19:38
Autor Treść

Kukuśka

utworzony: 2009-01-28 19:38
Macie problemy z psem?? Piszcie! Przeczytałam wiele książek, artykułów na temat psów, sama wychowuje cocker spaniela. Nie powiem, że jest ideałem, bo kiedy był szczeniakiem popełniłam błędy wychowawcze..dopiero po fakcie dowiedziałam się, co zrobiłam źle. Teraz pies ma 1,5 roku, cały czas uczę go czegoś nowego, poprawiam swoje błędy.. Wychowanie psa jest bardzo trudne, jeżeli nie robi się tego od samego początku.. Chcę doradzić osobom, które mają problemy z psami.., bo życie z nie wychowanym psem jest bardzo ciężkie i uciążliwe.. Piszcie! W miarę możliwości będę starała się pomóc..

agataksiazek

utworzony: 2009-02-15 12:07
hej !!

Mam prosbe. moze mi pomozesz?
Od 2 dni moj pies ma paraliz tylnich lap. nikt go nie kopną nie uderzyl. nic wczesniej mu sie nie stalo. poprostu przyszedl z dworu i zacza ciągnąc za soba lapki. jest to kundel.

Prosze o pomoc!!

Kukuśka

utworzony: 2009-02-23 11:46
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuje...ale wcześniej po prostu nie zauważyłam Twojego postu... Cóż, niestety nie jestem w stanie Ci pomóc. Udaj się z pieskiem do weterynarza...Napisz, czy nadal ma paraliż?? Mogę jedynie domniemać, jaka jest przyczyna. Ale nie zastąpi to wizyty u weta. Pozdrawiam:) Mam nadzieje, że to nic groźnego i piesek wyjdzie z tego..

AgiSiaCzka

utworzony: 2009-03-19 22:46
witam,
mam problem bo mój chłopak kupił sobie owczarka niemieckiego psa teraz ma 5 miesięcy a ja mam setera - 5letniego psa i mój pies kompletnie go nie toleruje. liczylismy na to ze sie oswoi z młodszym kolega ale nic z tego warczy na niego i szczeka. prosze o odpowiedz bo chcieli bysmy w koncu chodzic na spokojne spacerki.

Magda

utworzony: 2010-06-17 16:53
Mój piesek jest taki ułożony,że nie ma z nim problemów

Kamelia

utworzony: 2010-06-21 22:50
Cóż zalożycielka wątku chyba przestala sie już nim interesowac. :( Moze ja pomogę z seterkiem? Myślę, że warto by je na początku trzymać w oddzielnych pomieszczeniach będa sie czuly ale nie wdizialy. Njalepiej żeby spotykaly sie na neutralnym tereniei tam zaprzyjaźnialy powoli. Byc może w koncu się zakumplują. :) Jeżli nie to (tak wiem ciągle to powtarzam) proponuję spotkanie z trenerem na żywo. :)

magda

utworzony: 2010-06-28 17:08
raczej nie mam problemow

KAROLINA

utworzony: 2010-07-09 13:58
ja mam...co lepiej uzywać przeciw pchłom i kleszczom : obrozę czy płyn?

nati98

utworzony: 2010-07-11 09:29
Na pchły i kleszcze najlepszy jest płyn bo obroża jednak nie działa za dobrze.

Gosia

utworzony: 2010-08-15 16:47
agataksiazek-moj pies (suka)miala to samo i okazalo sie ze ma zapalenie rdzenia kregowego i trzeba bylo uspic bi sie meczyla i nie mogla chodzic

ana

utworzony: 2010-08-31 13:14
niemamproblemów z pieskiem