Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Najbardziej przereklamowane

utworzony: 2010-09-09 16:30
Autor Treść

Lazanija

utworzony: 2010-09-09 16:30
Jakie karmy i inne produkty, akcesoria dla psów uważacie za najbardziej przereklamowane lub niewarte swojej ceny?

Aris i Hania

utworzony: 2010-09-09 17:40
dla mnie karma : pedigree, Chapi, Purina Friskies,

Aris i Hania

utworzony: 2010-09-09 17:41
a zbawki itp. to Hilton

ana

utworzony: 2010-09-10 17:56
jak dla mnir to wszystkie karmy typu chapi  najbardziej to to co można kupic w supermarketach

Hera

utworzony: 2010-09-10 18:37
kapi

Hera

utworzony: 2010-09-10 18:38
znaczy chapi

Myszaa

utworzony: 2010-09-10 19:37
karmy o małej zawartości witamin, ,,makaron dla psa" do kupienia w każdym większym supermarkecie, zabawki dołączone do karm, ja np. natknęłam się na gumowe ringo które wtedy moja 4 miesięczna suczka rozgryzła w mniej niż pół godziny ;PP

Asia

utworzony: 2010-09-10 20:11
myślę że ta kaczka gumowa za 9 000

nienieninka

utworzony: 2010-09-10 20:44
Co do karmy sie nie wypowiadam, a jeśli chodzi o zabawki to gryzaki typu kości, które można kupić w hipermarketach, i których pies nawet nie chce wziąźć do pyska, lub smakołyki również z hipermarketów marki nieznanej po super okazyjnej cenie...

camparelli

utworzony: 2010-09-10 20:45
Zdecydowanie karma Pedigree, producent wykreował wizerunek na dbających o klienta i psa, wszystkie paczki dla szczeniaka, dają ułudne poczucie opieki nad psem ze strony marki pedigree, a reklamy typu "dbamy o dobre trawienie" idealnie odgrywają swoją rolę, nie mówiąc już o gratisowej smyczy... Jeszcze do niedawna (do czasu aż kupiłam psa, czyli jakieś 1,5 roku temu) mi też wydawało się że pedigree to taka dobra marka, przecież tak się reklamują:/ A tymczasem dobre marki reklamy nie potrzebują (acana, royal itp.)

Lazanija

utworzony: 2010-09-10 22:32
Asia, masz tą kaczkę?

Lazanija

utworzony: 2010-09-10 22:50
camparelli, to pewnie dlatego, że kiedy nie ma się psa, wiedzę o karmach posiada się z reklam, które widzi się czy się tego chce, czy nie. Ale trzeba przyznac, że z tego sznurka do zabawy z wyprawki piesek troszkę frajdy miał ( nauczył się na nim aportowac ). Royalem nigdy psa nie karmiłami, więc nie mogę się na jego temat wypowiadac, ale ostatnio słyszałam sporo opinii, że to już nie ta sama karma co kiedyś- odkąd przejął ją koncern produkujący pedigree, jakośc spadła a cena nie.

figo martyna

utworzony: 2010-09-11 22:50
moj pies z tego opisu karmy to jest drowa i moiemu psu smakuje ale np. pedygri ktore jest reklamowane i podobno smaczne po prostu mu nie smakuje

ana

utworzony: 2010-09-12 16:59
figo martyna jaka karma jestzdrowa i smakuje twojemu psu?

utworzony: 2010-09-14 16:27
zdecydowanie chappi i pedigree. W ogóle większość rzeczy z reklam jest przereklamowana. Ludzie kupują co zobaczą w reklamie, nie zwracając uwagi na jakość. A produkty pokazywane w reklamach są zwykle słabej jakości, i to nie tyczy się tylko rzeczy dla psów ale ogólnie wszystkiego

Lazanija

utworzony: 2010-09-14 20:18
No może nie wszystkiego. Czekolady Lindta reklamują się w telewizji a są naprawdę cudowne, jak dla mnie :) Mam wrażnie że słodyczy dotyczy to w najmniejszym stopniu. Wydaje mi się że zwykle najmocniej reklamują się produkty średnie. Ludzie kupują je, bo myślą, że skoro daną firmę stac na taką reklamę, to musiała sprzedac dużo swoich produktów, a to znaczy że dużo ludzi je kupiło, a to znaczy że są dobre. I zwykle są najlepszymi lub jednymi z lepszych ale w supermarkecie. Najlepsze produkty się nie reklamują, bo są niszowe i drogie. Jeśli ktoś ich potrzebuje, i tak znajdzie. Większości ludzi nie stac na to, żeby kupowac wszystkie potrzebne do życia rzeczy w najlepszym gatunku i w specjalistycznych sklepach ( chodzenie do innego sklepu po każdy rodzaj produktów życia codziennego byłoby zresztą kłopotliwe ). Uważam, że Pedigree nie jest najgorszą karmą. Jest najlepszą jaką można kupic w przeciętnym markecie. Po najlepsze w ogóle trzeba już udac się do specjalistycznego sklepu.

nienieninka

utworzony: 2010-09-15 19:39
A czy nie uważacie, ze każda karma ma w sobie coś niezdrowego, czy pedigree czy royal canin. Moim zdaniem w każdej karmie nawet tej najlepszej znajdują się jakieś substancje uzależniające, dzięki którym nasz pupil chcę tą karmę jeść. My też nie odżywiamy się tak dobrze jak nam się to wydaje, bo zdrowe jest tylko to co sami sobie wychodujemy na ogródku bez żadnych nawozów sztucznych.

Rosemary

utworzony: 2010-09-20 22:20
Ja karmię swojego psa Puriną i jest nawet OK. Słusznie prawicie, że największe g... to te wszystkie Pedigree, Chapi i co tam jeszcze... Dziwię się, że te firmy jeszcze nie upadły, bo naprawdę, nie znam żadnego szanującego się psiarza, który karmi tym psa! 
Zdaję sobie sprawę, że tak naprawdę nie wiemy co jest w suchej karmie i to jest trochę taki McDonald dla psów, ale niestety codziennie gotować taką ilość żarcia, żeby owczarek się najadł to trochę za drogo dla mnie :( Na początku byłam ambitna i próbowałam, ale poddałam się jak okazało się, że wydaję na jedzenie dla psa więcej niż na moje... :/ Więc wybieram mniejsze zło i kupuję karmę z tzw.  trochę wyższej półki.

yetka

utworzony: 2010-09-29 15:38
pedigree to na 1 miejscu przereklamowana

Lazanija

utworzony: 2010-10-01 14:52
Rosemary, zdziwiłabyś się, ale jest naprawdę mnóstwo ludzi którzy kochają swoje psy i karmią je pedigree... To dlatego, że ludzie ci kupują jedzenie dla psa tam, gdzie dla siebie - w markecie. A jaka jest najdroższa karma dostępna w supermarketach? Ano zwykle pedigree właśnie. Często posiadacze psów po prostu nie wiedzą o możliwych alternatywach, nie stac ich na droższe karmy no i nie wiedzą, że droższe czasem wychodzi taniej bo nie przywiązują wagi do dawkowania.