Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Pogryzienie

utworzony: 2013-01-08 17:34
Autor Treść

gapusia

utworzony: 2013-01-08 17:34
Jeżeli mój piesek pogryzł pana który zachowywał się głośno pod wpływem alkoholu (nie pochwalam jego zachowania choć w jakiś sposób rozumiem to czy potrzebna mi kancelaria prawna ? Nie chce zeby z tego wynikły jakieś komplikacje a ten pan coś sie odgrażał

Oksana

utworzony: 2013-01-28 17:21
Licz na to,że pan zapomniał o całym zajsciu.Jezeli jednak nie,to zapłacisz mandat,pies powinien byc trzymany na smyczy i chodzic w kagańcu,nie ma tu znaczenia zachowanie pana.

Rodzynka1

utworzony: 2013-03-08 16:38
Myślę, że lepiej byłoby spróbować dogadać się z nim polubownie a nie wkraczać na drogę prawną.

Kumak

utworzony: 2013-05-19 22:15
Faktycznie w tej sytuacji najlepiej sie dogadać w innym razie czeka cię nie miła batalia,albo w najlepszym razie mandat.

Karolina

utworzony: 2013-07-05 10:27
W razie czego, mogą uśpić psa.
Jak doszło do tego zdarzenia?

westie

utworzony: 2013-07-31 11:35
Najlepiej dogadać się z tym mężczyzną, może dać mu jakąś kasę w ramach odszkodowania. Jeżeli na to nie pójdzie i mimo wszystko będzie chciał zgłosić sprawę do sądu, najlepiej wynająć profesjonalistę. Adwokat będzie wiedział, co robić, a przykładową kancelarię znalazłam np. tutaj. Wystarczy poszukać w sieci w swoim mieście.

OlaMaj

utworzony: 2013-09-24 23:02
Wszystko zależy czy ten pogryziony będzę chciał wnieść sprawę na drogę sądową, jeśli tak to przyda się ktoś to poprowadzi sprawę.