Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Pomocy!!! Paraliz tylnich lap u psa

utworzony: 2009-02-15 12:10
Autor Treść

agataksiazek

utworzony: 2009-02-15 12:10
witam!!
Mam 11 letniego kundla. od dwóch dni ma tak jakby paraliz lub niedowlad tylnich lap. Pies nie moze wskoczyc na lozko ani wejsc po schodach.. POMOcy!! moze ktos z was wie jak mu pomoc albo jak mu ulzyc

agacia7775

utworzony: 2009-02-15 13:24
witam!
Powinnaś koniecznie zgłosić się z psem do lekarza.mój poprzedni pies miał podobną dolegliwość. Dostawała na nią zastrzyki sterydowe, które na jakiś czas pomagały, a potem trzeba było je powtarzać. Po zastrzykach pies czuł się o wiele lepiej. Jedyną niedogodnością dla mojej Tabaki były stosukowo częste wizyty u lekarza, których wyjątkowo nieznosiła. Poza tym pies nie miał żadnych problemów. Po prostu jak tylko widziałam, że znów zaczyna powoli utykać to szłyśmy na zastrzyk.

Monika

utworzony: 2009-02-15 13:27
mój pies również miał taka przypadłość. Koniecznie idź  do weterynarza. Pomoże bez obaw :). Mój np. zaraził się anginą przez co dostał niedowładu tylnych łap. Koniecznie sprawdz czy w tym czasie jak twój piesio zachorował, ktoś w rodzinie nie był chory. Psy przyjmuja chorobe na siebie.

agataksiazek

utworzony: 2009-02-15 17:03
2 tygodnie temu bylam chora... mozliwe ze po takim czasie pies zachorowal?

magda

utworzony: 2010-06-28 17:27
mozliwe

ana

utworzony: 2010-08-31 13:28
tak to możliwe

Gosia

utworzony: 2010-12-22 17:46
Moj pies mial 9 lati urodzila szczeniaka dostala zapalenie rdzenia kregowego i miala paraliz tylnich lap niestety wet powiedzial ze gdyby mila 2 lata to by dlo rade wyleczyc ale jest za stara i trzeba bylo uspic zeby sie nie meczyla;(

Gosia

Moj pies mial 9 lati urodzila szczeniaka dostala zapalenie rdzenia kregowego i miala paraliz tylnich lap niestety wet powiedzial ze gdyby mila 2 lata to by dlo rade wyleczyc ale jest za stara i trzeba bylo uspic zeby sie nie meczyla;(

Gosia