Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Potrzebna popada odnośnie jedzenia dla alergika

utworzony: 2009-12-19 11:19
Autor Treść

Klaudia

utworzony: 2009-12-19 11:19
Mój west terrier strasznie sie drapie , dostaje codziennie po połówce tabletki zyrtek ( musże przyznac że pomogła mu bardzo) oprócz tego do tej pory jadła tylko ryż z wołowiną , teraz zamówilismy karmę dla alergików Royal.
Moje pytanie czy ktos ma podobny problem ale większe doświadczenie i może poradzic które karmy sa najlepsze .
Sunia jest malutka ma dopiero 6 miesięcy

ebaria

utworzony: 2010-01-03 10:01
Klaudio,miałam ten sam problem.Mój weterynarz poradził mi odczulanie Biocomem.Jest to odczulanie bezinwazyjne,a oprócz tego można sprawdzić na co psiak jest uczulony.A musisz wiedzieć,że wołowina też potrafi uczulać.Moja sunia konczy w tym miesiącu sześć lat.Jest po odczulaniu na co tylko można było.A jest niesamowitym alergikiem(jak to bokser)Dostaje do jedzenia suchą karmę ChowDog:tuńczyk z ryżem bez zawartości wołowiny i pszenicy.Odkąd ją odczuliłam biocomem,nikt by nie powiedział,że ma alergię.Jest tylko jeden warunek:chcąc odczulać tymi falami, nie można rozpoczynać leczenia sterydami.Spróbuj tym Biocomem.Pozdrawiam Ciebie i twojego psiaka Ebaria

Magda

utworzony: 2010-06-17 19:58
Niestety nie wiem co ci doradzić

Kamelia

utworzony: 2010-06-22 16:57
Polecam poszukac karmy dla lergików. Każda innemu psu podchodzi wiec poszukaj, zapytaj weta albo dietetyka. Purina pro plan jest dosć dobra.

magda

utworzony: 2010-06-23 20:21
zapytaj weta

KAROLINA

utworzony: 2010-07-17 12:41
powinieneś zapytać specjalisty, bo tutaj raczej nikt nie odowie