Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Problem:zakochane psy!!!!!!!!

utworzony: 2010-04-11 13:40
Autor Treść

Nat

utworzony: 2010-04-11 13:40
Mam problem:mój pies się zakochał z wzajemnością w suczce co mieszka praktycznie przy nas(dzieli nas jeden ogród) i i on wykopał dziure pod jednym ,,druciastym,, płotem a drugim i tak się do niej przedostał i wiecie oni to próbują ale suczka się nie zgadza bo przed zakleszczeniem ona opuszcza ogon i nie pozwala. Już trzy razy się tam przedostał ale za kazdym razem go brałam dzwoniąc do drzwi tej pani ale za trzecim razem nikogo nie było i suczki też to zawołałam tolka żeby przeszedł przez te dziury. I zawieżliśmy go do babci na 1,5 dnia i tata z panem andrzejem będzie reperował to jutro i wtedy go wezmiemy ale boję się że znowu zrobi dziure.

Kamelia

utworzony: 2010-05-31 20:48
Psy raczej się nie zakochują ale pewnie bardzo się lubią, ja miałam
to samo z moim Kamelem i pewną husky. :D To normalne, że chciałby z
nią, teraz zależy tylko czy w czasie cieczki czy po za cieczką też.
Jeżeli nie jest rasowy i nie planujecie go rozmnożyc to można by go
wykastrować. Jeśli nie chcesz to postaraj sie zpaewnić mu więcej
spacerów, ruchu, ćwiczeń umyslowych, moze pn. pracę wechową, ogolnie
wiecej zajęcia. Może trochę się uspokoi. To, że suczka sie nie daje też
normalne bo suczki najchetniejsze sa podczas kilku dni w czasie cieczki.
Napisz jak sobie poradziłaś. :)

feba90

utworzony: 2010-06-10 14:32
mój chyba zakochuje się codziennie :D

camparelli

utworzony: 2010-06-15 17:43
Pies nie zna takiego uczucia jak miłość, przynajmniej nie w takim znaczeniu jak człowiek. Kocha swojego pana, tą miłą panią która zawsze ma kawałek kiełbasy, ale nie potrafi kochać innego psa tak jak człowiek człowieka.

Magda

utworzony: 2010-06-17 19:22
Mój jest zakochany tylko wtedy gdy ma cieczkę

Magda

utworzony: 2010-06-17 19:22
Mój jest zakochany tylko wtedy gdy ma cieczkę

Nikita

utworzony: 2010-06-18 13:35
mój   zakochał   się   w   owczarku   z   którym   się   wychowywał.Zawsze  z   samego   rana   jak   wypuszczam  jamnika  na   spacer   najpierw   idzie   do  kojca   do  Sarki   i  daje  jej  buzi   .Potem  liże   ją  po  mordce.

Misigo

utworzony: 2010-06-19 20:56
Moj pies nie ma takich problemów

beatrx

utworzony: 2010-06-21 19:38
mój też nie. sąsiedzi co mieszkaja między wami nic nie mówią, że im pies łazi po podwórku? a jak szczeniaki z tego będą to co z nimi? wykastrować psa i nie będzie się włóczył, a i przez to nie powiększysię liczba bezdomnych zwierząt

magda

utworzony: 2010-06-22 21:58
hormony nic nie poradzisz:D

Bocian

utworzony: 2010-06-24 19:15
urocze;)

Bocian

utworzony: 2010-06-24 19:15
chyba bedzie trzeba wykastrowac...

KAROLINA

utworzony: 2010-07-17 13:30
jak romeo i julia:)

ana

utworzony: 2010-08-30 10:28
Moj popszedni pies miał taki problem taka suczjka uciekła ze schroniska a mój piesek gdzieś z nią uciekł szukałam go ale sie nie znalazł bo u nas usypiali psy takie które chodzą same bez właścicieli ale Cezar miał obroże wiec niewiem może żyją razem długo i szczęśliwie