Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

York ?

utworzony: 2010-06-30 22:50
Autor Treść

Max

utworzony: 2010-06-30 22:50
Co sądzicie o psach typu York ? Shi tsu ?

Kamelia

utworzony: 2010-06-30 22:58
Nie przedpadam za tymi rasami.

Kote

utworzony: 2010-07-01 07:51
wydają się urocze, ale ja muszę mieć w miarę dużego psa... może kiedyś sobie jednak pozwolę na takie maleństwo

Bocian

utworzony: 2010-07-01 19:34
małe to strasznie;P

KAROLINA

utworzony: 2010-07-02 10:47
mam yorka...może nie jest duzy ale bardzo zabawowy

nati98

utworzony: 2010-07-09 14:19
Nie lubię tych psów.
Po 1: Są bardzo drogie. (Nawet bez rodowodu)
Po 2 : Wymagają specjalnej karmy i codziennego czesania.
Po 3 : To są dumne psy nadające się tylko na wystawę.
Po 4 : To nie są psy !!! To są zabawki.

Kamelia

utworzony: 2010-07-09 19:03
Nati98 każda rasa potrzebuje specjalistycznej karmy. Wiekszość równeiż wymaga codzienego czesania bądź co drugi dzień albo trzeci. Yorki to dosć ,,trudne" psy co nie znacyz, ze są tlyko na wystawę. Wystawcy wkladaja wiele wysiłku aby takiego psa przygotować do odpowieniego prezentowania się.
Żaden pies nie jest zabawką!  A już na pewno miniaturowe teriery.

Lazanija

utworzony: 2010-07-23 17:10
Nie chciałabym mieć takiego psa. Bałabym się go dotknąć żeby przypadkiem nie zrobić mu krzywdy. Takie są drobne i kruche...

Lazanija

utworzony: 2010-07-23 17:14
Nie każda rasa wymaga specjalistycznej karmyl. Przecież większość karm nie jest adresowana do konkretnej rasy. A te dla małych piesków-dodatków-do-wizerunku często są bardzo drogie, kosztują nieraz tyle, co dobra szynka, choć praktycznie wszystkie karmy produkuje się z odpadków.

utworzony: 2010-08-04 13:33
ja sama za yorkami nie przepadam ale nati98 to co napisałaś to są kompletne głupoty. York jest takim psem jak każdy inny. O co chodzi z tą specjalistyczną karmą? Każdy pies wymaga dobrej karmy. I mnóstwo ras wymaga codziennego czesania. Jak komuś się nie chce czesać psa to chyba oczywiste że nie kupuje psa długowłosego. I co to znaczy psy tylko na wystawę? Myślisz że yorki nie potrafią biegać ani nic? Przecież yorki widuje się nawet na zawodach w agility, frisbee, dogrekkingu. Zabawka? Czyli wkłada się do niego baterie, a jak się zepsuje to na śmietnik?

Ania

utworzony: 2010-08-16 19:04
Fajne są ;]

Betina

utworzony: 2010-11-28 23:43
Yorki to też są pieski tyle że małe ale też trzeba im poświęcić czas tak samo zresztą jak i innym rasą nie ważne czy są duże czy małe ale tak samo kochane i zabawne a co do pielęgnacji to można go szczydz i nie ma problemu z czesaniem a karmy to raczej każdy wybiera najlepsze dla swojego pupila . Ja mam yorka i wcale nie żałuję swojego wyboru wcześniej miałam Goldena Retrivera i tak samo go kochałam jak teraz yorka wszystko zależy jak sami ułożymy swojego pupila i nie ma znaczenia czy mały czy duży i żadne zwierzątko nie jest zabawką to żyjące stworzenie warto o tym pamiętać jak się decydujemy na jakie kolwiek zwierze w domu pozdrawiam wszystkich miłośników zwierząt :):):)

diabelicoowaa

utworzony: 2010-12-03 22:33
te rasy są śliczne :)
uwielbiam Yorki ;*