Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

egzekucja z nieruchomości

utworzony: 2016-08-08 22:47
Autor Treść

abelard

utworzony: 2016-08-08 22:47
Witajcie, 
razem z moim wspólnikiem mamy "cięzki orzech do zgryzienia", ponieważ wiemy jak trudna jest  egzekucja komornicza czyli końcowy etap w procesie odzyskiwania należności. Szukamy Kancelarii, która pomoże nam się z tym uporać egzekucja z nieruchomości. Czy możecie polecić jakąs Kancelarię z Wrocławia/ Jeśli Wasza firma musiała wkonać taka usługe proszę pomóżcie.Póki co znalazłam  AIF Kancelarię,  która posiada wieloletnie doświadczenie w kontaktach z komornikami, a także w poszukiwaniu składników majątkowych dłużników. Dzięki takim działaniom prowadzone przy naszym udziale egzekucje komornicze przynoszą szybki efekt w postaci spłaty zobowiązania.   Słyszeliście. słyszałyście o tej Kancelarii, jeśli tak to proszę napiszcie swoje spostrzeżenia

Tosiek

utworzony: 2016-11-24 16:17
Chyba się Panu fora pomyliły, my tu o psach rozmaiwamy a nie o egzekucjach z nieruchmości. Mój pies jak widzi komornika to tak go atakuje, że raz mu wygryzl dziurę w spodniach

bresal

utworzony: 2017-01-20 10:35
Może fora się Panu pomyliły, ale pomóc zawsze warto. Myślę,że http://www.kancelariabarabasz.pl/ sobie z tym poradzi.

Kicieł

utworzony: 2017-02-09 16:23
Najwyżej, jak wyrzucą z domu, to magazyny wrocław idealnie nadadzą się do zamieszkania. A tak na poważnie, to współczuję i mam nadzieję, że wszystko skończy się szczęśliwie.