Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

coś o naszych beagielkach

utworzony: 2009-01-05 14:41
Autor Treść

Moniqa

utworzony: 2009-01-05 14:41
ponad 4 lata temu wzięłam do siebie malutka kendi  (z hodowli domowej)
Kendi przez 4 lata żyła sama jak pączek w masle. Przed świetami 2008 roku zobaczyłam ogłoszenie o beagielce która siedzi w schronisku od ponad miesiąca. Jej smutne oczy i tęsknota za ciepłym dokmiek sprawiły ze pojechałam na drugi kraniec Polski po nią. Chodź na początku moje sunie się kłóciły to teraz zaczynają sie razem bawić.
Koko ma około 5 lat i mam ją od 26 grudnia 2008 a Kendi urodziłą sie 16.11.2004 - dwa moje maleństwa które kocham ponad wszystko - co prawda zmieniły moje plany życiowe, namieszały ale nie żałuję tego.

Ewa

utworzony: 2009-05-30 21:30
Ja od zawsze marzyłam, żeby mieć psa rasy beagle. Ciągle o tym mówiłam i mówiłam. No i pół roku temu mój narzeczony się zlitował i tak zamieszkała z nami nasza kochana Sonia. Jechaliśmy po nią nocą w zimę, śnieg sypał,ale to nas nie zniechęciło. No i oboje ją pokochaliśmy. Jest naszym oczkiem w głowie. Na myśl o tych wszystkich porzuconych, biednych zwierzakach w sroniskach, płakać mi się chce. Dobrze, że są ludzie, którzy potrafią dać odrobinę serca tym niewinnym swego losu istotom.

Magda

utworzony: 2010-06-22 11:29
Potrzeba takich osób więcej jak Ty o dobrym sercu,które wezmą do swojego serca i domu pieska :))