Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » artykuły  » zabawki i gadżety  » Chłodząca chusta dla zwierzaka

Chłodząca chusta dla zwierzaka

2010-08-03 16:00:00

zabawki i gadżety

Upał to domena letnich miesięcy, równie źle, jak ludzie znoszą go zwierzaki. Specjalna chusta mocowana koło obroży to elegancki i skuteczny sposób na to, aby pomóc im ochłodzić się w gorące dni
Taki gadżet wystarczy jedynie pozostawić w wodzie na 15 – 30 minut, a dzięki swojej konstrukcji będzie schładzał pupila przez okres nawet kilku godzin. Dla lepszego efektu można wsadzić chustę do lodówki.

Z racji wykonania chusty pies z czymś takim przy obroży nie wygląda głupio, a ponieważ producent oferuje trzy różne rozmiary, możemy dopasować produkt do każdego czworonoga.

Cena za tę niewielką, ale przydatną w upalne dni rzecz to około 17,00 złotych.

Jeśli nasz zwierzak źle znosi wysoką temperaturę powietrza, warto rozważyć zakup.

Sklep internetowy znajdziemy tutaj.

Niestety, trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość – taka chłodząca chustka jest dostępna jak na razie jedynie dla mieszkańców USA.

gnat
Komentarze
  • Panciapka

    2010-11-17 22:28:02
    Ciekawy artykuł :)
  • Aga

    2010-11-11 23:05:11
    ;-)
  • Aga

    2010-11-11 23:04:54
    Świetny artykuł!
  • Praszka

    2010-10-17 09:25:35
    fajne, chociać bardziej praktyczniejsze jest włożyć do lodówki zwykłą szmatkę i położyć na kark psiaka
  • Reksio

    2010-09-14 16:47:24
    fajne ale troche dziwnie pies w tym wygląda ;)
  • Ania

    2010-08-29 11:43:58
    super na prawde super
  • Ania

    2010-08-29 11:43:49
    ooo
  • Honorata

    2010-08-26 15:09:14
    idealna na upaly !! ; ))))
  • Beata

    2010-08-08 18:49:24
    Fajna taka chusta chłodząca .
  • AnkA

    2010-08-06 19:18:47
    świetna rzecz i niedroga
  • kamar

    2010-08-05 07:55:52
    Świetna rzecz, każdemu zwierzakowi jest gorąco w te upały :)
  • Natii

    2010-08-04 15:57:30
    Mojemu pieskowi też bym musiała taką chustę kupić :)
  • dorota2710

    2010-08-04 15:19:43
    Superpomysł i na czasie. Strzał w dziesiątkę!!!
  • KAROLINA

    2010-08-04 13:58:28
    Świetne. Chciałam kupić, ale tego nie ma jeszcze u nas!:) a szkoda, fajne, fajne:)
  • 2010-08-04 13:05:34
    bardzo przydatna rzecz. Chyba każdy właściciel psa powinien posiadać coś takiego. Tylko szkoda że nie jest to jeszcze wszędzie dostępne. Ale pewnie niedługo to się zmieni, bo jest to potrzebną rzeczą
  • Ola&Nugat

    2010-08-04 09:56:54
    :)
  • Zuzia

    2010-08-04 07:51:20
    Bardzo fajny pomysł i cena przystępna.Na zakup,takiej chusty,kazdy właściciel może sobie pozwolić.Tylko szkoda,że nie można zakupić ,tego produktu w Polsce.
  • Magda

    2010-08-03 16:04:35
    doskonała rzecz