Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » artykuły  » zabawki i gadżety  » Pies na ciepło

Pies na ciepło

2012-12-03 14:00:00

zabawki i gadżety

Wbrew pozorom nie chodzi o jakąś egzotyczną i dla miłośników zwierzaków zapewne szokującą potrawę. Tytuł to parafraza pewnego powiedzenia, zaś gadżet, jakim jest Dog Draftstopper, sprawi, że z naszego domu po prostu nie będzie uciekać ciepło
Produkt jest naprawdę oryginalny i spodoba się każdemu miłośnikowi zwierząt ceniącemu praktyczne rozwiązania. Choć najbardziej docenią go fani jamników.

Jak ogólnie wiadmo – ciepło ucieka przez wszelakie dziury / szpary, a praktycznie wszystkie drzwi mają pewien prześwit od dołu. Kładąc DD przed drzwiami właśnie zadbamy, aby pokój pozostał odpowiednio nagrzany i przyjemny. Produkt idealny na zimowe dni!

Jak to działa? Wystarczy tylko wypełnić Dog Draftstopper piaskiem, położyć pod drzwiami i gotowe. Nasze ogrzewanie będzie bardziej efektywne, a my po prostu oszczędzimy pieniądze.

Zamiast użuwać koca i męczyć się z "utykaniem" wszelakich szpar pod drzwiami – wypróbujmy gotowe i pewne rozwiązanie. DD zaprojektowano tak, aby przypominał dorodnego jamnika, a tym samym jest to produkt idealny dla miłośników zwierząt.

Producent zadbał o rozliczne detale, dzięki czemu uzyskujemy fajną ozdobę, a jednocześnie lepiej ogrzewamy mieszkanie i oszczędzamy pieniądze.

Dog Draftstopper można wykorzystać także do okien. Wystarczy tylko położyć go na parapecie, a w ciągu zaledwie kilku godzin poczujemy różnicę w temperaturze. I to na tym samym ustawieniu ogrzewania, co zwykle.

Produkt ma wymiary 76 cm x 18 cm x 23 cm, zaś jego cena jest naprawdę niewielka. Przy odpowiednim wykorzystaniu inwestycja zwróci się już po paru miesiącach.

Dog Draftstopper może być nasz już za około 98,00 złotych. Gdzie znajdziemy ten niezwykły produkt? Wystarczy tylko odwiedzić tą stronę i wykonać parę kliknięć myszką, a będzie nasz.

gnat
Komentarze