Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Śmieszne Historyjki

utworzony: 2009-03-21 19:18
Autor Treść

Samueli

utworzony: 2009-03-21 19:18
to co pisze:)

Samueli

utworzony: 2009-03-21 19:19
tutaj piszemy co śmiesznego przydarzyło się nam i naszym kotom

lpfan118

utworzony: 2009-05-15 18:44
Ja na przyklad mialem przypadek taki:
zostawilem talerz z jajecznica na mniej niz 5 min.(musialem cos tam zrobic) a gdy wrocilem juz nie mialem pol jajecznicy, poniewaz obok czychala moja kicia.
Moze nie jest to historyjka do sikania ze smiechu, ale mysle ze jest zabawna.
pozdrawiam :)

Samueli

utworzony: 2009-06-12 20:22
Może rzeczywiście dla niektórych nie jest to ciekawa historia, ale według mnie jest zabawna!:-)

kotofan

utworzony: 2009-12-05 09:23
Mój kot był zamknięty w pokoju z powodu sprzątania(nie chcieliśmy by roznosił kurze). Był tak zdenerwowany, że z rozbiegu skoczył na drzwi. Próbował tak kilka razy i w końcu udało mu się je otworzyć. Jak to zobaczyłem to myślałem, że nie wytrzymam.

majaleo reggae

utworzony: 2010-05-16 09:32
Kiedy moja Sowa była mała za wszelką cenę chciała pokazać swoją niezależność. Pewnego dnia pojechaliśmy z moją mamą i tatą na zakupy, kiedy wróciliśmy Sowa kurczowo trzymała się firanki (była wysoko, prawie pod sufitem). Następnego dnia utknęła między szafką, a ścianą. Jeszcze kiedy indziej wskoczyła do szafy i ktoś ją przez przypadek zamknął. raz znaleźliśmy ją w wannie, która była napełniona wodą, bo ktoś szedł się myć. Ogólnie mamy z nią wesoło;]

kocimiętka

utworzony: 2010-06-14 18:26
Z moim Kajtkiem było tak : znikł na 10 min. i przyszedł z kawałem kotleta.Już wiedzialam ze ten kotlet to nie zakupiony w sklepie ;D  i sie spodziewalam wyzyty sąsiadki.No i niestety pojakims czasie przyszla zaaferowana sąsiadka ze moj kot ukradł jej obiad .okazało sie ze nie zabral 1 kotlet tak ja widzialam tylko 6 bo byla zaproszona rodzina sąsiadki.Oczywiscie Kajtek nie zjadl tych 6 kotletow tylko sie nimi bawil itd a ten 1 zabral zeby zjesc ;) nie było milo , bo musialam przepraszac i fundowac sąsiadce obiad ;)

Magda

utworzony: 2010-06-20 13:18
trudno misiałeś sobie zrobić jajecznicę jeszcze raz!

magda

utworzony: 2010-06-30 15:01
hahahahah ciekawe przypadki

dorota2710

utworzony: 2010-07-18 16:42
Ja kiedyś przeszukałam całe mieszkanie, bo nigdzie nie mogłam znaleźć kota, wołam, szukam i nic. Wybiegam na klatkę schodową i też nic. Wracam do domu, przestraszona, a ona wyłazi z szuflady pod łóżkiem i przeciąga się w najlepsze.

Kahleena

utworzony: 2010-07-19 17:58
mój kot pojął trudną sztukę otwierania drzwi- z małym wyjątkiem - jedne zamykamy na klucz. Rano budzę się, a kot wisi na klamce, nogi ma na poziomej desce w drzwiach (są przeszklone, więc mają kilka poziomych desek) a nosem "mizia" ten klucz. Mała bestia próbowała się nauczyć otwierać ZAMKNIĘTYCH NA KLUCZ DRZWI. Jak kiedyś będzie opcja dodania wideo- zamieszczę, bo chwyciłam za komórkę i ją sfilmowałam...

Cleo

utworzony: 2010-08-13 17:39
Mój kot uwielbia bawić się w wodzie tymbardziej jak w wanie pływa mała zabawka chć nawet smiecik starczy ale wtedy wariuje nawet jak myje naczynia to stoi na umywalce i łapie wode

SylwiaSz

utworzony: 2010-09-21 23:09
Ciekawe historie.

misiaa5

utworzony: 2013-08-14 19:36
Śmieszne te historyjki :)

Najlepsza frezerka
do pedicure
i odzież
damska online
Zapraszam!

ada1984