Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Dobre ogrzewanie

utworzony: 2019-06-07 10:27
Autor Treść

Tompior

utworzony: 2019-06-07 10:27
Zastanawiał się ktoś z Was nad
montażem instalacji gruntowej pompy ciepła? Ja właśnie nad tym
myślę i rzeczywiście jest to spora inwestycja. Jednak bardzo
szybko się zwraca, a przy obsłudze profesjonalnej firmy koszta nie
są wcale takie duże. Chyba zdecyduję się na usługi
https://geo-test.pl/ bo mają
najlepsze opinie w necie. Korzystał ktoś i potwierdzi to? Liczę
tutaj na Was bo naprawdę chcę zdecydować się na te usługi.

Kersi

utworzony: 2019-06-12 22:02
Tompior z mężem właśnie jesteśmy w tym temacie i już zdecydowaliśmy się na zamontowanie pompy ciepła, chociaż koszty są dość wysokie. Po wszystkich wyliczeniach mąż stwierdził, że jest to opłacalna inwestycja. Zastanawiamy się jeszcze nad montażem zbiornika noel http://www.noel.pl/zasobnik-cwu/ zamiast standardowego zasobnika cwu. Takie rozwiązanie podpowiedział nam kolega, która na go u siebie. Jest o wiele wydajniejsze i masz non stop ciepłą wodę.

małgonia

utworzony: 2019-07-19 15:47
U mnie takie chłodniejsze dni to świetnie sprawdza się kominek https://www.defrohome.pl/ . Owszem, mieliśmy na początku trochę problemu jak go zamontować i jaki model wybrać, ale wszystko udało nam się ustalić i teraz jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami tego elementu dekoracyjnego w naszym salonie

Zbigi_Krol

utworzony: 2019-08-26 14:06
Wydaje mi się, że w taką pogodę jaką mamy teraz ogrzewanie kompletnie nie jest nam potrzebne. O wiele lepiej zainwestować w jakieś chłodzenie jak klimatyzatory z https://aero7.pl/klimatyzatory-scienne/3-5-kw. Trzeba w końcu jakoś walczyć z tymi okropnymi upałami :)

Zbigi_Krol

utworzony: 2019-08-26 14:06
Wydaje mi się, że w taką pogodę jaką mamy teraz ogrzewanie kompletnie nie jest nam potrzebne. O wiele lepiej zainwestować w jakieś chłodzenie jak klimatyzatory z https://aero7.pl/klimatyzatory-scienne/3-5-kw. Trzeba w końcu jakoś walczyć z tymi okropnymi upałami :)

Zbyszek89

utworzony: 2019-10-23 10:36
Najważniejsze to znaleźć takie rozwiązanie, które będzie Was w pełni satysfakcjonowało. Jak dla mnie, ciekawym wyborem może być wykorzystanie możliwości, jakie niesie za sobą fotowoltaika. W https://www.pvplus.pl/ znajdziecie więcej szczegółówych informacji na ten temat. Na pewno warto o tym pomyśleć i odpowiednio wykorzystać ten system.

Dzeki

utworzony: 2019-10-28 16:10
Ogrzewanie to jedno ale dobra wentylacja to druga sprawa. Ja zamontowałam rekuperację u siebie w domu i służy mi idealnie. Żadnego grzyba ani pleśni. Poczytałam jak zamontować rekuperację tutaj: https://www.wojwent.com/rekuperacja/lodz/

marsjanna

utworzony: 2019-11-09 11:28
Moim zdaniem dobór ogrzewania zależy oczywiście od wielu czynników dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie skonsultowanie tego z odpowiednim specjalistą. Ze swojej strony polecam Wam ofertę tej firmy: https://www.najtanszeogrzewanie.pl/oferta.html Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi. Wspólnie postawiliśmy na ogrzewanie elektryczne, które w moim domu sprawuje się świetnie, polecam ;)

Niko

utworzony: 2020-01-10 18:02
Dobór odpowiedniego ogrzewnia jest nielada wyzwaniem. Sam niedawno się o tym przekonałem. Finalnie postawiłem jednak na pompę ciepła, która okazała się być strzałem w dziesiątkę. Osobiście zdecydowałem się na ofertę ze strony: https://www.hewalex.pl/oferta/pompy-ciepla/ Mogę szczerze polecić Wam ich usługi. Po prostu znają się na rzeczy ;) W ich ofercie znajdziecie kilka rodzajów pomp ciepła, więc z łatwością każdy dobierze coś na swoje potrzeby. Mam nadzieje, że komuś z Was przydadzą się te wskazówki.