Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Remont salonu

utworzony: 2018-01-03 22:50
Autor Treść

adelakep

utworzony: 2018-01-03 22:50
Cześć,
planuję zrobić delikatny remont w swoim mieszkaniu i w oko mi wpadł beton  architektoniczny. Wie ktoś jak to się prezentuje?

walencja

utworzony: 2018-01-05 22:37
Ja nienawidzę robić remontów.. Zawsze zlecam to jakiejś firmie i mam spokój. Tobie polecam to samo

adwokat
prawo pracy wrocław

onczao

utworzony: 2018-02-02 08:55
Beton architektoniczny jest ok, ale w przypadku kiedy chcesz uzyskać wnętrze w stylu industrialnym. Ale to też trzeba mieć jakąś wiedzę na temat aranżacji, by umiejętnie go wykorzystać. Ale nie podejmuj pochopnie decyzji, rozważ różne możliwości. Na przykład ciekawie prezentują się płytki ręcznie formowane tego typu https://sklep.auroks.pl/plytki-recznie-formowane . Wybór kolorów i wzorów jest naprawdę duży, więc można śmiało kombinować z możliwościam

as

utworzony: 2018-03-12 13:11
Ja rok temu po remoncie kupiłem sobie do salonu stół do gry w piłkarzyki. Polecam takie rozwiązanie jeśli lubisz takie rzeczy :)

Rex

utworzony: 2018-03-16 15:49
zgadzam się z onczao, beton architektoniczny fakt pasuje do wnętrz industrialnych ale jest trudny w aranżacji. łatwiejsze w użyciu są farby, a również dają taki efekt zwłaszcza jeśli weźmiesz matowego duluxa easycare. do tego masz większy wybór w kolorach

Zbyszek89

utworzony: 2019-06-30 15:16
Przede wszystkim powinniście się dobrze zastanowić, jaki konkretnie efekt chcecie uzyskać. Pamiętajcie, że ogromne znaczenie ma przecież wykorzystanie oodpowiedniego oświetlenia. Teraz coraz częściej wykorzystywane są taśmy led, więc powinniście mieć to na uwadze. Chodzi w końcu o wykreowanie takiego miejsca, w którym spędzicie sporo czasu w komfortowych warunkach.