Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Roszczenia powypadkowe????

utworzony: 2017-08-21 10:30
Autor Treść

eleohad

utworzony: 2017-08-21 10:30
Czy w przypadku odszkodowania za śmierć brata w wypadku samochodowym rodzeństwo ma szanse na uzyskanie zadośćuczynienia z polisy OC sprawcy zdarzenia? Myślicie, że http://www.kompensja.pl/blog/odszkodowanie-za-smierc-brata-w-wypadku-samochodowym/ mogą mi pomóc? Sądzę, ze sama nie mam szans.

Kartotekowy783

utworzony: 2017-08-23 18:32
Koniecznie trzeba spróbować bo nigdy nie wiadomo ile się uda z tego przykrego wypadku odzyskać :/. 

adwokat
gorzów wlkp

Ryszard89

utworzony: 2017-08-26 08:11
Z znacie może jakieś strony i portale lub blogi które by w jakiś konkretny sposób robiły jakiś spis/opis wszystkiego z tej tematyki ? Najlepiej jeszcze żeby robił to ktoś kto zna temat. Bo czasem właśnie nie wiadomo co wybrać a wystarczyłoby mieć coś takiego pod ręką.

balsam
do ust

Komisyjny237

utworzony: 2017-08-27 12:55
Najlepiej to dobrze przemyśleć żeby potem nie żałować wyboru. Wziąć sobie wszystkie za i przeciw i to jakoś sensownie skonfrontować :). A jeszcze lepiej wspomóc wybór jakimiś bardziej specjalistycznymi źródłami niż forum internetowe ^^.

Maryla438

utworzony: 2017-09-03 08:36
Jak nie masz pewności to może lepiej popytaj znajomych lub inne bliskie Ci osoby. Zawsze to lepszy odnośnik niż obcy na forum :P. A na koniec warto oczywiście połączyć wszystkie opinie w całość :).

deska
kompozytowa

Ariadna70

utworzony: 2017-09-19 17:22
Warto na pewno zajrzeć na kanały jutuberów w tym temacie. Pomijając kwestie taniego marketingu z ich strony, to myślę że wiedzę to oni w tym temacie posiadają dość porządną, na pewno więcej wyciągniesz od nich niż z pytania ludzików na forach :P.  

Hinduski10

utworzony: 2017-09-27 07:45
Tu trzeba by poradzić się po prostu dobrego prawnika i nie ryzykować własną niewiedzą :P. 

https://www.hoters.pl/warszawa

gawel86753

utworzony: 2017-10-11 18:22
Bez dobrego prawnika się raczej nigdy nie obejdzie :P. 

najlepsze
sterydy

pola33188

utworzony: 2017-10-26 12:37
A nie lepiej samemu podjąć decyzję na podstawie jakiś własnych za i przeciw ? Ja zawsze robię sobie taką listę i potem odcinam sporą część opcji aż zostaje ta absolutnie najlepsza :P.

bluzki
z własnym nadrukiem