Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Szukam sklepu z meblami

utworzony: 2017-10-28 22:04
Autor Treść

Nessa

utworzony: 2017-10-28 22:04
Cześć, otwieram własny bar. Jestem na etapie wykończenia wystroju, potrzebuję tylko kilku krzeseł w stylu hoker. Może macie namiary na sprawdzony sklep? Fajnie, gdyby miał on stronę internetową, żebym od razu mogła przejrzeć ofertę.

Nessa

utworzony: 2017-11-17 18:22

izaak2939

utworzony: 2017-11-23 10:11
Bodzio może ?

azosbug

utworzony: 2017-11-23 17:22
O tak Bodzio to bardzo fajny sklep z szerokim asortymentem

Tomeko

utworzony: 2017-11-29 12:08
Ja niestety nie mam pojęcia. Dlatego też kompletnie nie jestem w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym...

Niko

utworzony: 2018-09-16 10:51
Moim zdaniem powinieneś zajrzeć sobie na stronę http://www.radomskomeble.pl/produkty/meble-barowe/oferta.html . Mój znajomy ostatnio korzystał z ich oferty podczas zmiany wystroju w restauracjii. Powiem szczerze, że jak przyszłam do niego po remoncie to wygląda to naprawdę bardzo ładnie. Twierdzi również, że meble restauracyjne takiej jakości naprawdę ciężko dostać na rynku, dlatego też zdecydował się na tego producenta. Zerknij sobie, może akurat Ci spasują :)

marsjanna

utworzony: 2018-09-20 18:41
Każdy za pewne ma swój sprawdzony sklep, z tymi które tutaj polecacie ja niestety nie miałam żadnej styczności, dlatego też nie będę się na ich temat wypowiadała ;) Ze swojej jednak strony mogę polecić zajrzeć na ofertę http://boconceptgdynia.pl/ . Znajdziecie tam naprawdę bardzo fajne meble skandynawskie, których jestem małą fanką :D Myślę, że oferta jest godna uwagi i mam nadzieję, że ktoś skorzysta z porady ;)

Zbyszek89

utworzony: 2019-05-03 09:07
Moim zdaniem najważniejsze jest to, by odpowiednio rozplanować aranżację wszystkich pomieszczeń. Wystarczy sprawdzić szafy do zabudowy z Szaf-Mix by upewnić się, że teraz jesteście w stanie znaleźć takie rozwiązanie, które najbardziej przypadnie Wam do gustu. Pomyślcie nad tym.