Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Ubezpieczenie samochodu

utworzony: 2019-04-26 14:48
Autor Treść

rybok90

utworzony: 2019-04-26 14:48
Właśnie kupuję swoje pierwsze auto i szukam czegoś sprawdzonego. Z jakich ubezpieczalni korzystacie? Ważne aby była jak najtańsza. Może to https://ubezpieczamy-auto.pl/wydzial-komunikacji/kielce/ ?

arystoteles

utworzony: 2019-11-18 10:45
Ja Ci mogę polecić opcję, z której sam skorzystałem, a konkretnie chodzi o ofertę firmy https://www.scmultirent.pl  ,która w przypadku wzięcia auta w leasing umożliwia zakup dodatkowej usługi wieloletniego ubezpieczenia wliczonego w ratę leasingową. Bardzo fajna sprawa, bo miałem już okazję skorzystać z tego ubezpieczenia, niestety pewien starszy pan wymusił pierwszeństwo i doszło do stłuczki. telefonicznie skontaktowałem się z scmutlirent i praktycznie na tym skończył się mój udział w całej sprawie. Wszystko zostało załatwione bez mojej obecności , co było mi bardzo na rękę. Dodatkowo dostałem auto zastępcze na czas likwidacji szkód. Fajnąsprawą jest ich e-platforma , która umożliwioa wgląd do swojej ofery, za jej pośrednictwem mogłem monitorować proces likwidacjiszkdów w moim samochodzie. Warto też wspomnieć o kartcie paliwowej , która działa na zasadzie karty debetowej możliwej do wykorzystania w przypadku płatności za produkty na stacjach paliw.

marsjanna

utworzony: 2020-05-02 12:00
Taki temat i porady z nim związane z pewnością będą przydatne dla wielu osób. Jak wszyscy wiemy obowiązkowa dla każdego kierowcy jest polisa OC, ale to nie zmienia faktu że naprawdę warto porównać sobie kilka dostępnych ofert i wybrać tą jedną, najatrakcyjniejszą dla nas. Ja zachęcam Was również do sprawdzenia dodatkowych ubezpieczeń i dokupienia sobie czegoś ;) Sam takie ubezpieczenie wykupiłem już kolejny raz i szczerze mogę powiedzieć, że ani trochę nie żałuję takiej decyzji. Czuje się bezpieczny, a co najważniejsze bezpieczni są również pasażerowie, którzy ze mną podróżują. a na tej kwestii również bardzo mi zależy. Mam nadzieję, że nigdy z tej polisy korzystać nie będę musiał, jednak jak to mówią "przezorny zawsze ubezpieczony". Mam nadzieję, że tym wpisem zwrócę Waszą uwagę na ten problem i następnym razem rozważycie taką możliwość. Ja korzystam już kolejny raz z oferty tej firmy: https://mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ Jestem bardzo zadowolona z ich usług i szczerze Wam je polecam ;)