Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Piel?gnacja sier?ci i wlosow (york)

utworzony: 2009-02-06 20:02
Autor Treść

KONEO

utworzony: 2009-02-06 20:02
Niewiem jak Wy, ale ja mojego yorka k?pie co 2 dzien ale za to zaniedbuje sier?? owczarka.... wiem ?e tak nie powinno by? ale zdarza sie....

POLECAM
1. K?pac yorka codzie?, jesli ma kto? czas i pieni?dze:) tym bardziej jak jest w domu jeszcze inny pies

2. Wyczesywa? sier?? u owczarka niemieckiego d?ugosierstnego te? codziennie b?dz co drugi dzie?, szczeglie jak macie w domu drogi dywan b?dz wiecej sztuk.

3. Nauczy? od ma?ego swojego owczarka czesania i zachowywania przy tym spokoju. Mojemu sie podoba?o na poczatku... teraz nie daje sie z?apa?, a jak go nawet z?apie to gryzie MOCNO!

4. Jeste?cie szcz??liwymi posiadaczami pi?knego ogrodu?
- dobrze zabezpiecz wiosn? i latem kwiatki
- lub zabierz/wykop je ca?kiem
- ma?e ogrodzenia nie zaszkodza/ wok?? ro?linek
- obserwuj gdzie Twoj pies najwiecej przesiaduje w ogrodzie, pozb?dz sie ziemi( kamienie, p?yty ozdobne, chodnik) bo bedzie ci brudzi? w domu i chodniki inne na terenie posesji.

A NAJLEPIEJ MIE? ZIELONY OGRD I POPROSTU O NIEGO DBA?! ZERO ?YSEJ SUROWEJ CZARNEJ ZIEMI! DLA OWCZARKA TO RAJ!

stoneangel

utworzony: 2009-03-12 15:23
Witam! Ja k?pie yorka 2 razy w tygodniu wiosn? i latem a p?n? jesieni? i zim? raz w tygodniu ?eby si? maluch nie przezi?bi?.K?pie go w szamponie dla yorczkw - takim z grnej p?ki i musz? przyzana? ?e jestem z niego bardzo zadowolona! No a je?li chodzi o czesanie - to codziennie!Obowi?zkowo!Pozdrawiam!!!

Au !!

utworzony: 2009-11-23 14:19
Witam... Ja jestem szcz??liw? posiadaczk? Yorka, i jak narazie k?pi? go co miesi?c (chocia? po spacerze codziennie przemywam mu ?apki), ale weterynarz mwi?a mi, aby k?pa? go co 3/4 miesi?ce... I nie wiem czemu tak d?ugo ma chodzi? brudny...xDD

EWA

utworzony: 2010-03-01 21:38
Moja sunia ma d?ugi w?os ale k?pi? j? raz na tydzie? ca?? a co drugi dzie? tylko pup? poniewa? jak siusia no to wiadomo ten w?os jest brudny. Kiedy? u?ywa?am produktw marki hery ale teraz u?ywam champion i te? jestem zadowolona. Do rozczesywania tak?e u?ywam spray firmy champion dla yorkw.

marta-swierk

utworzony: 2010-06-27 16:04
ja mam shih tzu i myj? mu pupk? mokr? chusteczk? gdy si? za?atwi, a ca?ego myj? 2-3 razy w miesi?cu.

marta-swierk

utworzony: 2010-06-27 16:05
ja u?ywam szamponu Hilton