Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Głaskacze psów.

utworzony: 2010-09-03 15:46
Autor Treść

nati98

utworzony: 2010-09-03 15:46
Nie raz zdarzyło mi się tak że obcy dla mnie ludzie baz pytania głaskania przywływali do siebie mojego psa i bezczelnie zaczynali go głaskać. Już paru osobom zrobilam z tego powodu awanturę i muszę przyznać że to działa. wedlug mnie takim ludziom trzeba zwracać uwagę. A co wy o tym myślicie ?

Himena007

utworzony: 2010-09-03 16:34
Mnie najbardziej wkurza jak mijam z psem jakiegoś bachora i bachor bez pytania podlatuje do mojego psa i wyciaga łapy do głaskania.

Himena007

utworzony: 2010-09-03 16:36
Taka sytuacja jak Twoja, ze ktos przywoływał do siebie mojego psa mi się nie zdarzyła ale tez na Twoim miejscu bym była wściekła.  Potem jakby pies np. ugryzł byłoby na Ciebie. Jak ludziska chca coś głaskać to niech sobie pluszaki kupią.

Net & Mikuś

utworzony: 2010-09-03 17:17
też mnie to okropnie denerwuje

Gosia

utworzony: 2010-09-03 17:39
Mnie tez juz denerwuje to ze jak jestem na spacerze z moim psem to podchadza do mnie juz dorosli ludzie i nie pytajac sie glaskaja go.A to troche wkurzajace:/

Kamiluss

utworzony: 2010-09-03 17:58
strasznie wkurzające potem jak pies ugryzie to jest awantura że nie pilnuje się psa ludzka głupota nie zna granic

nienieninka

utworzony: 2010-09-03 18:38
Dokładnie takie sytuacje są strasznie irytujące. Ludzie zachowują się jakby nie miali rozsądku! Uważam, że absolutbnie należy zwracać uwagę takim osobom!

utworzony: 2010-09-03 20:14
u mnie na pewno osoba która bez pytania głaszcze mojego psa będzie miała awanturę. Jak dla mnie to jest kompletny brak wyobraźni. Przecież nie każdy pies musi być pokojowo nastawiony do każdego człowieka, a jak ktoś nagle podchodzi i głaszcze to czworonóg może odebrać to jako atak. I ugryzie i co? Oczywiście będzie wina psa

nati98

utworzony: 2010-09-03 21:18
Do Himena 007
Mnie też to bardzo wkurza, ale jeszcze bardziej denerwuje mnie to jak rodzice gadają do dziecka o patrz jest piesek jest idż pogłaskaj pieska. Mogliby się chociaż zapytać czy piesek nie ugryzie tego bachora.

nati98

utworzony: 2010-09-03 21:56
Do Gosia
Dorosli ludzie myslą sobie że jak ty jesteś dzieckiem to nie muszą się pytać tylko mogą pogłaskać. A mnie kiedyś na spacerze zaczepila jakaś starsza babka i oczywiście bez pytania zaczęła głaskać Fridę a jak powiedziałam do psa nie wolno to ta do mnie że dlaczego przecież jest grzeczny i sobie poszła a jak już kawałek odeszła to się odwróciła i powiedziała że jak jestem taka ostra to żebym mu krzywdy nie zrobiła.

Gosia

utworzony: 2010-09-04 10:29
Nati98 masz racje moze dlatego glaskaja go bez pytania ale mysle ze teraz wiekszosc osob bedzie sie pytalo poniewaz dukat ma taki glosny i potezny ,,szczek'' ale takze jest duzy bo bardzo szybko rosnie.A czasem tez ludzie jak ida to wezma tak tylko przeleca mu po siersci to tez jest wkurzajece.Uwazam ze jesli chce sie poglaskac psa to ta osoba powinna sie zatrzymac przeprosic i zapytac sie czy moze poglaskac psa.

Lazanija

utworzony: 2010-09-06 17:01
Otóż to, od zapytania się o pozwolenie nikomu korona z głowy nie spadnie.

Lazanija

utworzony: 2010-09-06 17:07
A u mnie chętnych do głaskania brak ;) - niektórzy ludzie w ogóle przechodzą na drugą stronę ulicy gdy nas widzą. Jakoś mój pies nie budzi takiej sympatii.

Kamelia

utworzony: 2010-09-06 21:59
Mnie wkurza kiedy jakieś dzieciaki straszą moje psy, albo rzucają w nie śnieżkami zimą. Jeden z moich psów jest lękliwy i pracuję  znim aby wyeliminować lęk do ludzi na ile się da i jedno takie spotkanie z takim ,,genialnym" dzieckiem i cała praca od nowa a pies ma na nowo uraz. :/

Myszaa

utworzony: 2010-09-07 19:59
u mnie w okolicy to tylko ja mam dużego psa i gdy tylko z nim idę wszyscy mówią ,,o Fernendo" lub ,,ale kolos" ale gdy tylko wyjdę gdzieś dalej ludzie krzyczą ,, jaki duży, ide go pogłaskać to wtedy biorę psa do nogi i jest spokuj bo   ,, blokuję" do niego dostęp

Lazanija

utworzony: 2010-09-07 20:54
Myszaa uroczy ten twój pies, ale żeby nie znając go od razu leciec do niego z łapami trzeba byc kompletnie odmóżdżonym. Pies tej wielkości mógłby poważnie kogoś uszkodzic.

ana

utworzony: 2010-09-08 19:42
ja od razu robie awanture bo mam nadzieje że taki człowiek przemyśli co zrobił

Aris i Hania

utworzony: 2010-09-09 17:12
Ja zawsze zwracam uwage i robie awanture bo dla mnie to jest chore, jak im sie tak strasznie podoba to niech sobie kupią a nie z psa robią jakiegos gudłaja.

Lazanija

utworzony: 2010-09-11 16:30
jakiegoś co? Dziwne słowo ;)

Lazanija

utworzony: 2010-09-11 16:33
wpisałam to w wyszukiwarkę. w internetowym słowniku jest napisane, że to obraźliwe określenie Żyda ;D ale co to ma wspólnego z psem?