Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Kości z żeberek

utworzony: 2018-03-06 12:54
Autor Treść

Aksel

utworzony: 2018-03-06 12:54
Witajcie... 
Mój piesek ostatnio strasznie wymiotował po kościach z żeberek  - czy wasze miały podpobne incydenty?

julitka

utworzony: 2018-03-07 14:21
W zasadzie nie powinno się dać kości psom, zawsze jakaś część może utknąć w gardle i pies może się po prostu udusić, szczególnie mały pies. Może ppiesek tych kości dobrze nie pogryzł i to spowodowało niestrawność. Ja nie daję kościu swoim psom po tym jak psu sąsiadów utknęła kość w gardle i nie zdąrzyli mu na czas pomóc :-(

drzewa i krzewy

Elka084

utworzony: 2018-03-11 17:19
Mój pies nigdy nie mógł za bardzo jeść kości. Po każdej praktycznie wymiotował, albo miał problemy z wypróżnianiem. Od małego miał taki problem, nie mam pojęcia czemu. Dlatego jako gryzaji dawaliśmy mu suszone jelita, płucka, łapy i rybki. Uwielbiał je i po nich nigdy nic mu nie było. Do tego zawsze dbaliśmy o to, żeby miał dobrą karmę do jedzenia, która również nie wywoływała u niego żadnych rewolucji żołądkowych (np. https://www.keko.pl/firm-pol-1502199416-Caniwild.html). Dzięki temu nie tylko dobrze się czuł, ale i miał zdrową i lśniącą sierść.

Kajtek

utworzony: 2018-03-14 10:34
A to ja często daje swojemu psu kości, ale zawsze staram się wybierać mu takie większe. Nie powinno się psu też takich kości zabierać podczas jedzenia, żeby się tym nie stresował i gryzł je dokładnie. Ale mój nie ma problemów z jedzeniem kości z żeberek.

dainelli

utworzony: 2018-03-17 11:36
Jeśli chodzi o kości to trzeba bardzo uważać.

Franio

utworzony: 2018-03-19 12:28
Mój pies dostaje tylko małe kostki ale raczej ich nie je, wygryza tylko mięso dookoła.

arrek

utworzony: 2018-04-09 21:36
Chyba większość z nas ma podobne zdanie. Z drugiej jednak strony często pojawiają sie pewne różnice.

niki

utworzony: 2018-04-16 19:28
Ja mojemu daje przez to tylko suchą karmę

stylowaJoanna

utworzony: 2018-05-17 14:50
Mój akurat pies je suchą karmę i czasami dorzucę mu jakieś skrawki od szynki. Może to była tylko jednorazowa sytuacja że tak stało się Twojemu pieskowi?

Petpharma_pl

utworzony: 2018-11-06 10:58
Nie podawaj psu małych kości, ponieważ mogą stanac mu w gradle lub przełyku i doprowadzić do tragedii, zdecydowanie odradzam, lepiej wybrać dobre smakołyki oraz karmę, zobacz na Pethpharma.pl

Dogomarket

utworzony: 2018-12-20 12:04
Zamiast kości z żeberek polecam podawać psu przede wszystkim dobrą i bogatą w wiele składników karmę, akurat szeroki wybór i świąteczne promocje znajdziesz u nas, warto zerknąć.