Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Legowisko, koszyczek dla psa

utworzony: 2014-11-19 11:11
Autor Treść

bazylia

utworzony: 2014-11-19 11:11
Szukam w miare taniego i fajnego koszyka dla psa do spania. Wlasciwie to moze byc jakis wiekszy bo to samica ( bazylia) wiec moze kiedys zostanie matka :) Interesuja mnie sklepy internetowe bo  w sieci zawsze mozna kupic cos tanieja w typowych sklpeach jest dosyć drogo... znacie cos godnego polecenia?

blablabla

utworzony: 2014-11-25 00:12
Ja polecam Ci http://www.hurtowniazoologiczna.net.pl/ Naprawdę korzystne ceny i duży asortyment zarówno akcesoriow dla psiaków jak i innych potrzebnych rzeczy :) Ja kupuje tam od jakiegoś czasu i nie ma sie czego przyczepic, moze poza srednim designem strony ale to takie moje zboczenie zawodowe :P

westie

utworzony: 2015-01-21 22:07
Mój psiak już znalazł sobie miejsce w naszym łóżku, więc legowisko mu nie potrzebne :D

ania26

utworzony: 2015-03-01 23:39
Ja mojemu Reksowi kupiłam dwa legowiska i żadno mu nie odpowiadało. Później dostaliśmy po starym psie naszych znajomych i jak tylko je zobaczył to wiedział do czego jest i bardzo przypadło mu do gustu. Może tylko ja mam tak wybrednego psa...

Piotranos

utworzony: 2015-08-24 09:01
W zupełności wystarczy kocyk w rogu pokoju i piesek jest zadowolony, mój już tak śpi parę dobrych lat i nie narzeka.