Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

PROSZĘ O POMOC! ZAGINĘŁA MOJA SUNIA!!

utworzony: 2012-02-22 08:45
Autor Treść

Carisma

utworzony: 2012-02-22 08:45
Witam, bardzo chciałabym prosić o pomoc ludzi z okolic Chorzów, Świętochłowice, Katowice, Ruda Śląska o pomoc w poszukiwaniu mojej suni :(  Zdjęcie i opis znajdziecie w ogłoszeniu zaginione/znalezione. Sunia to York Terrier, 3 letnia, zniknęła przez niedopilnowanie mojego chłopaka w nocy z 18/19 lutego br w obrębie ulic 16 Lipca i Hutniczej w Chorzowie Batorym. Wszyscy bardzo tęsknią w tym 2,5 letnia dziewczynka-- moja chrześnica! Nie bądźcie obojętni! Sunia zapewne także tęskni, ma ciężki charakterek, sisia ze złości na łóżka , śpi w łóżku, nie lubi obcych dzieci obawiam się, że ktos może ją za to karcić! NAGRODA DLA UCZCIWEGO ZNALAZCY GWARANTOWANA i moja ogromna wdzięczność :)

Carisma

utworzony: 2012-02-22 08:51
Jeszcze zapomniałam dodać, że cały Chorzów B. jest w ogłoszeniach, Straż miejska nie miała zgłoszenia ani o żywym ani o martwym Yorku do utylizacji, więc jest nadzieja, że żyje tylko jest u kogoś przetrzymywana, albo poprostu ktos ją ukradł! W schronisku także jej nie ma. Reaguje na imię Keysi, ma długie nóżki i duże uszy.