Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Sąsiedzi

utworzony: 2010-12-25 18:34
Autor Treść

pati2929

utworzony: 2010-12-25 18:34
Czy macie lub mieliście jakies nieporozumienia z sąsiadami z powodu waszych psów?

Lazanija

utworzony: 2010-12-25 23:44
Z sąsiadami nie, raczej z innymi ludźmi (bo mój pies robi hałas, gdyż ich pies na niego szczeka ;)(!), albo że agresywny i bez kagańca itd )

yetka

utworzony: 2010-12-26 08:54
ja póki co nie

Paige

utworzony: 2010-12-26 10:02
Na razie dzięki Bogu - nie. :)

Kamila

utworzony: 2010-12-26 13:36
Nie dzieki Bogu

Gosia

utworzony: 2010-12-26 17:44
Ja mam problem poniewaz moj pies szczeka a mojej cioci,ktora jest moja sasiadka to przeszkadza nie wiem dlaczego przeciez pies musi szczekac..Ona tez ma psa shih tzu a wczesniej miala jakiegos kundelka ktory szczekal po nocach ale my jej uwagi nie zwracalismy.

EmLabrador

utworzony: 2010-12-26 18:07
Ja nie mam 'szczekaniowego' problemu bo mój pies raczej nie szczeka, za to psy sąsiadów owszem... No ale ja się wiadomo nie skarże bo pies to pies :) U mnie jest tylko problem taki że czasami jak idę z moim psem na spacer bez smyczy to ucieka i zabiera piłki itp. psów sąsiadów ;p ale zawsze oddajemy, poza tym oni to rozumieją ;)

Marcel

utworzony: 2010-12-29 12:19
Kiedyś pewna sąsiadka miała do nas coś w rodzaju skargi, ale raczej można by to nazwać pożałowaniem. Było jej szkoda, ponieważ kiedy gdzieś wychodzimy pies strasznie szczeka, aż do utraty sił, po odpoczynku znowu. Ale to tylko to, żadnych innych skarg nie było.

pati2929

utworzony: 2010-12-29 14:21
Ja mam prawie codziennie,ciągle słyszę-weż pani te psy one sa niebezpieczne,zawiadomimy straz miejską itp.A one jak widza ze jakiś sasiad lub sąsiadka idzie to aż rwią sie do tego by się przywitac.Niestety żadne tłumaczenie nie pomaga.

Lazanija

utworzony: 2010-12-29 15:27
Jeśli te psy nie są agresywne i pozostawiane bez opieki to ja nie rozumiem, po co mieliby zawracac głowę straży miejskiej... Niektórzy ludzie po prostu źle się czują, jeśli nie mają żadnych problemów, więc muszą je sobie stwarzac. Co ciekawe ci któzy czasem tak się wściekają na mojego psa, są bardziej agresywni niż on ;D

Kamelia

utworzony: 2010-12-29 19:13
Owszem. Większosć moich sąsiadów jest niezadowolona z psiego towarzystwa. Z jednej strony sie nie dziwie, ponieważ swego czasu mój pies często uciekał z powodu nieodpowiedniej bramy. ale z drugiej strony jak tu sie nie wściec na człowieka, kiedy ja spokojnie chodzę wokół jego płotu (nawracaniem oduczam spa ciagnięcia), uśmiecham sie do starszej pani, a ona mi wmawia, że ja na pewno chcę zeby pies się załatwił jej pod płotem! Inna wyzwała mnie, że w ogóle śmiem przechodzic z psem obok jej domu i kazała mi po nim posprzątać pomimo, że pies nic nie zrobił!
Chwilami naprawdę ręce opadają.

Aga

utworzony: 2010-12-29 20:36
Moi sąsiedzi mają owczarka niemieckiego, który jest w kojcu. Jego kojec jest przy naszym ogrodzeniu i ten owczarek potrafi z tamtąd wyskoczyć. Dwa razy wyskoczył, a dzisiaj jak byłam z Mikim na dworze to tamten owczarek miał przednie łapy na ogrodzeniu. Jednak sąsiedzi twierdzą, że nie wyskakuje i, ze nie ma niebezpieczeństwa płynącego od owczarka. jednak co będzie kiedy będe z moim yorkiem na podwórku, a on wyskoczy?

SylwiaSz

utworzony: 2010-12-29 22:10
Wszyscy moi sąsiedzi mają psy i nie skarżą się na szczekanie Maxa, bo przecież ich psy też szczekają, czasem nawet więcej od mojego.

Kasia17

utworzony: 2010-12-30 15:00
Mój pies nie nawidzi moich sąsiadów... i muszę uważać by nie wchodzili sobie w drogę;)

Paula

utworzony: 2010-12-31 14:07
Ja jakichś poważniejszych to nie, ale czasem się czepiają...

Paula

utworzony: 2010-12-31 14:08
A kiedyś to sąsiadka pukała mi w ścianę, bo Kati strasznie szczekała na gosci ;)

Aris i Hania

utworzony: 2011-01-10 15:18
Ja nie mam :) chociaz mam Husky bo siadów mam tak głupich ze wiedzią jak sie wkurze to lepiej nie zaczynać ze mną :D

Psiara&Kociara

utworzony: 2011-03-11 11:07
Ja mam i to wielkie  z jednym sąsiadem