Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Sprawa nie cierpiąca zwłoki ...

utworzony: 2010-01-16 04:44
Autor Treść

Kamil9024

utworzony: 2010-01-16 04:44
Witam, mam duży problem ponieważ w okolicach mojego domu błąka się piesek kundel, najprawdopodobniej wyrzucony z domu, przy obecnych temperaturach a szczególnie w nocy jest mu bardzo zimno leży ciągle w jednym miejcu na tym mrozie a mianowicie w Mińsku Mazowieckim zaraz koło lodowiska, jedyne co ja moge mu zaoferować to przyniesienie jak czas na to pozwoli czegoś ciepłego do jedzienia, do siebie nie mogę go wziąć a z resztą jest bardzo nie ufny i za mną nie pójdzie ani nie da mi sie zblirzyć chociaż nie jest agresywny, nie wiem co można było by zrobić ponieważ ten zwierzak potrzepuje pomocy, w innym razie może nie przetrwać zimy a ja nie mam serca na niego patrzeć jak się tak męczy, proszę o pomoc co tu teraz zrobić ? i przepraszam za ort. z góry dziekuje za pomoc.

RaTiSo 588

utworzony: 2010-01-19 00:27
Ciężka sprawa... można by go schronisku powierzyć... Jedyne rozwiązanie chyba że znajdzie się dla niego jakiś pan...
Szkoda że Ty go nie możesz przygarnąć ;)
A swoją drogą ludzie to nieodpowiedzialne świnie i TYLE! wrr...

luko

utworzony: 2010-06-14 22:53
Niech kolega od świń nie wyzywa!!!(to dobre pożyteczne stworzenia) o wiele lepsze niż ludzie którzy wyrzucają zwierzęta.A wracając do tematu radziłbym zadzwonić do ANIMALS bądź innych organizacji.

Magda

utworzony: 2010-06-17 19:47
zgłoś to gdzieś tak nie można tego zostawić

beatrx

utworzony: 2010-06-21 19:45
idziesz na policję i mówisz, ze błąka się pies i że jest niebezpieczny dla otoczenia i się go ludzie boja. tylko musisz powiedzieć, ze jest niebezpieczny bo inaczej mińska policja się nim nie zainteresuje(wiem z doświadczenia). oni zadzwonią po hycla i piesek zostanie przetransportowany do schroniska.

magda

utworzony: 2010-06-23 14:33
policja pomoze

Bocian

utworzony: 2010-06-24 19:22
albo straż miejska..

KAROLINA

utworzony: 2010-07-17 12:55
skonatktuj się z kim trzeba, bo piesek nie może tak żyć w tym mrozie