Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Zaborczo zazdrosna sunia - jak z tym walczyć ?

utworzony: 2008-10-30 18:13
Autor Treść

Magda

utworzony: 2008-10-30 18:13
Witam,
Mam juz sunie ma ok 5 lat  i jest strasznie zaborcza w zazdrosci. W jej obecnosci wziecie na ręce małego dziecka nie wychodzi w gre, poniewaz zaraz zaczyna szczekac i domaga sie uwagi. Jesli podchodze do innego psa to ona idzie do jego własciela a jesli za bardzo sie zblizam do tego psa ona go zacheca do zabawy. Bardzo wzruszyła i przejeła mnie hisotria Bezimiennej i chciała bym ją wziasc do siebie ale problem polega na tym czy moja sunia nie bedzie zbyt zazdrosna o domowników i o tą nową. Musze przyznac ze moja wyzełka choc ma 5 lat jest bardzo energiczna i bardzo skora do zabawy z psami na dwórzu oraz z tymi które mnie odwiedziaja. Jestem z nią mocno zwiazana dlatego obawiam sie tej zazdrosci. Jka myslicie moje obawy są bezpodstawne? Moge zaryzykowac i zabrac Bezimienną do domu ? Bardzo Was prosze o opinie na ten temat
Magda

tygrysek4d

utworzony: 2008-10-31 18:31
cześć Magda.Na Onecie w zakładce porady jest podtemat pies.Tam znajdziesz rozwiązanie.Bardzo polecam.Też z tego korzystam.
Powodzenia.

superpies

utworzony: 2008-11-25 12:47
wszystko zależy, jak psiaki dogadają się ze sobą - być może znajdą wspólny język, "podzielą" się właścicielami

jest możliwość, abyś odwiedzała ze swoją sunią Beziminenną? żeby się razem pobawiły, częstuj smakołykami raz jedną raz drugą...chodzi o to, aby każda czuła, że jest ważna

możesz też spróbować zapytać się behawiorysty, tu na cafeanimal wypowiadała się jedna Pani, może napisz do niej maila

Magda

utworzony: 2010-06-17 16:26
Nie wiem na chwilę obecną co Ci doradzić jedyne co mogę to trzymać za was kciuki

Kamelia

utworzony: 2010-06-21 22:26
Musisz robic szystko żeby suni dziecko kojarzyło sie z czyms fajnym. jeżeli dasz rade to usiadź z dzieckiem i jednocześnie podaj jakiś rpzysmak, ktory rzadko dostaje, poczatkowo bierz dzieci tylko na moment potem przedłużaj i co jakiśc zas podawaj smakołyk i głaszcz sunie, potem powoli odstawiaj smakołyki i na końcu już tlyko ją glaszcz. :)

Kote

utworzony: 2010-06-25 19:58
3mam za Was kciuki ;)) na pewno będzie dobrze

KAROLINA

utworzony: 2010-07-08 15:46
najwyrazniej ona sądzi że jesteś je podporządkowana...ale tego da się oduczyć

Ania

utworzony: 2010-08-15 22:00
nie ma sposobu tez tak mam

ana

utworzony: 2010-08-31 12:06
przykro mi niepomoge