Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

co zrobić gdy pies " ucieka " ??

utworzony: 2010-09-04 19:26
Autor Treść

Nata & Cody. xd

utworzony: 2010-09-04 19:26
chodze z moim psem codzinnie pod wieczór na łąkę gdzie bawi się z innymi pieskami :)
ale są okresy , że " ucieka " .
jak go wołam po imieniu to przychodzi .
ale co zrobić z tym uciekaniem poprostu się bawi a potem , no biegnie gdzieś dalej sam węszy coś , i biegnie w długom , nawet nie wiadomo o co mu chodzi , na szczęście jeszcze zanim gdzieś dalej pobiegnie to zdąrze go zatrzymać i wytłumaczyć , że nie wolno , ale za jakiś czas powtarza się to samo .
pomóżcie !

Hera

utworzony: 2010-09-06 16:30
Ja też mam ten problem tylko w trochę innej wersji.
Mam psa owczarka niemieckiego Herę
Gdy wychodze z nią na podwórko jak tylko zobaczy innego psa leci za nim raz wpadła pod samochód skręciła sobie łapke
Ale po tym wydarzeniu tylko leci do ulicy a jak tameten pies przebiegnie przez ulice to ona staje

ana

utworzony: 2010-09-07 19:13
naucz go chodzic przy nodze

Myszaa

utworzony: 2010-09-07 20:15
moje psiaczki mogą chodzić sobie gdzieś dalej, są razem więc mam pewność że się nie zgubią, jeśli pies do cb przychodzi to dobrze, gdy tylko odejdzie za daleko to go zawołaj i nagrodź za dobre zachowanie, zrozumie że chodzenie daleko nie przynosi korzyści...potem napisz jak wam poszło

utworzony: 2010-09-07 21:25
jak najczęściej wołaj i nagradzaj. Dawaj dużo smakołyków, często baw się z psem. Pies musi wiedzieć że z tobą jest najlepiej

Aris i Hania

utworzony: 2010-09-09 17:30
moj raz tez tak mił to kiedy przyszedł dałam mu nagrode nie krzyczłam i teraz wie ze jak go wołam to ma zawsze przyjsc.

figo martyna

utworzony: 2010-09-12 13:09
zgadzam sie calkowicie z Myszka i daga111 trzeba nagrodzic psa kiediedy tylko zrobi dobze c:

yetka

utworzony: 2010-10-30 20:13
może za suczką leci