Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

jeśli pies sika kiedy przychodzą goście i zachowuje sie źle( moje porady)

utworzony: 2009-12-12 09:45
Autor Treść

ania

utworzony: 2009-12-12 09:45
jeśli wasz domownik sika kiedy przychodzą goście(pies sika bo jest wtedy zadowolony) każcie mu siąść albo położyć sie bo jak pies siedzi albo leży nie sika , nastepnie powidzcie swojemu gościowi żeby nie zwracał na psa uwagi (kiedy gość głaszcze psa , pies jest szcześliwy i sika)osoba może wtedy spokojnie przejść i usiąść ( zawołać psa) i problem z głowy . jeśli pies skacze na gości osoba musi wstać i odwruciś sie . jeśli pies gryzie nas też mamy zrobić to samo (obrucić sie ) i pisknąć jak mały szczeniaczek (wtedy pies jest zainteresowany co sie dzieje) .Jak pies robi oś złego np. wskakue do łóżka należ wydać krutki dzwiek(EEEee). mam nadzieje , że moje porady wam pomogą bo mnie pomogły .

camparelli

utworzony: 2010-06-17 12:18
Skąd ja znam te metody? "Ja albo mój pies"? Ale bardzo dobrze, że ktoś je wykorzystuje, bo program jest naprawdę bardzo wartościowy i zawiera wiele cennych porad.

Magda

utworzony: 2010-06-17 20:00
Nie wiem co radzić mój psiak jest grzeczny

Kamelia

utworzony: 2010-06-22 16:51
Milo, ze cos pozytwnego. :) Niestety nie na każdego spa działa metoda na skakanie. :(

camparelli

utworzony: 2010-06-22 22:50
No nie na każdego, moja to chyba nigdy się nie oduczy skakania. Przynajmniej ludzie myślą że mam psa obronnego:D

magda

utworzony: 2010-06-23 20:26
ja tez probowalam oduczyc mojego psa sikania podczas wizyt podobna metoda i podzialao

KAROLINA

utworzony: 2010-07-17 12:35
na szczęście franek nie sika przy gościach więc nie ma problemu:)