Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

poszukuję \"żon\" dla moich yorków

utworzony: 2009-02-03 08:58
Autor Treść

Anna

utworzony: 2009-02-03 08:58
Kochani mam dwa yorki bez rodowodów i poszukuję dla nich partnerek. Bardzo chciałabym aby pozostawiły po sobie potomstwo. Mają cudowne charaktery i z tego też względu powinny mieć dzieci, aby inni również mogli sie nimi cieszyć.
Pozdrawiam Anka

Foksikowa

utworzony: 2009-02-04 15:34
ja tez mam kochane psiaki nierodowodowe i ich nie rozmnazam, nie wolno! pies nie rodowodowy= kundel, i potem będzie tak w kolko nie mozna bawić się w pseudohodowlę..

Nemi

utworzony: 2009-02-21 22:47
Foksikowa- co ty piszesz za bzdury ze nie wolno rozmnazac zwierzat a co dopiero bawić sie w jakas pseudohodowle.
To ze Anna szuka suczek dla swoich psiaków to nie znaczy ze zle robi.
Robi dobrze bo jak rozmnozy sobie pieski to moze sobie je zostawic albo
sprzedac i to wcale nie jest zabronione niewiem kto ci takich bzdur
naopowiadał i widac ze masz małe pojecie o zwierzetach
"wpolontariuszka".
Z twojej teori wynika ze trzeba było by
wysterylizowac albo wogule zlikwidowac wszystkie kundle i mieszance bo nie mozna ich rozmniazac
bo nie sa czystej krwi.

Madzia

utworzony: 2009-03-05 16:48
w 100% zgadzam się z Nemi :)

marta

utworzony: 2009-03-11 16:12
zapraszam wszystkich miłośników JORKÓW do klubu :)

kasiazgd

utworzony: 2009-03-22 15:53
w 100% zgadzam się zFoksikową nie można rozmnażać bezsensownie psów
jaką dasz gwarancję nowym właścicielom że szczeniaki będą zdrowe
żadne prawo nie zabroni tobie rozmnażania ale twoje sumienie i zdrowy rozsądek powinien wziąść górę nad chęcią zysku
psy z papierami hodowlanymi przechodzą weryfikację nie wszystkie mogą zostać reproduktorami wylkuczają je z tego wady genetyczne i zaburzenia emocjonalne

wszystko to pod ścisłym nadzorem ZKWP
jaką masz gwarancję że twój pies nie będzie spokrewniony z suką i nie urodzą się chore szczeniaki

Foksikowa

utworzony: 2009-03-23 15:07
jak sie nie zgadzacie to Wasz problem.. kto tu ma male pojęcie o psach???  napisałam ze nie wolno rozmanazac psow ale nie chodzilo mi o to ze ktos tego zabranie, po prostu to jest według mnie bezsensowene, ludzie tak robią, nie mowie ze koniecznie Anna ma złe zamiary ale pozniej np ze szczeniakow zrobi ktos pseudohodowle i będzie na tym zbijac kase! kocham wszystkie ziwerzęta, bez oka, nogi, bez futerka, kundle smierdzące i brzydkie!! ale trzeba jakos temu zaprzestać, za wiele jest bezdomnych niechcianych psow pozniej, a one bardzo cierpią, rozmnażając nierodowodowe psy dajemy temu prawdopodobnie początek

Magda

utworzony: 2010-06-17 16:55
również zgadzam się z Nemi

Kamelia

utworzony: 2010-06-21 22:52
zapoznaj się z kacją r=r i prgramem rozmnazania psów. Takiem sposobem wciaż produkujemy pseudoodowle. jezlei nie masz kupcow na sowje pieski, naprawdę ego nie rob, wiele psow cierpi w schroniskach a każdy pies bez rodka zabiera szansę jednemu kundelkowi.

magda

utworzony: 2010-06-28 17:13
;d

KAROLINA

utworzony: 2010-07-09 14:01
ja też szuak mzony dla sowjego psiaka

ana

utworzony: 2010-08-31 13:19
niepomoge