Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

śmieszne sytuację

utworzony: 2010-09-28 19:41
Autor Treść

Praszka

utworzony: 2010-09-28 19:41
opowiedzcie o śmiesznych sytuacjach jakie was i wasze psiaki spotkały na spacerach, w domu, na wakacjach....

yetka

utworzony: 2010-09-29 08:30
Kiedys mój pies leżał na trawie, podszedł jakiś chłopak i tak pół kucną i zacząl ja głaskać. W oddali zaczął biegnąć kot, mój pies go zobaczyli tak sie zerwał, że chłopaka w jajka stuknął głową

Praszka

utworzony: 2010-09-29 12:39
ja raz jak wracałam z działki tramwajem (Kaprys leżał przy drzwiach) i jak otworzyły się drzwi, na przeciwko stal maly chłowiec z tatą i krzyknął "LEEEW! Tato lew!"

Gosia

utworzony: 2010-09-29 18:27
Moj Dukat jak chce wejsc do domu to wskakuje na lawke przed domem i na niej siedzi i sie patrzy w okno:D

Myszaa

utworzony: 2010-09-29 19:16
Kaja nie może chodzić po schodach bo od tego w przyszłości stawy ,,szlaken trafen'' ale zawsze jak wschodzę to mnie wyprzedza żebym nie zdążyła jej zatarasować wejścia i usadawia się na moim łóżku lub skórzanym fotelu obrotowym na który trudno jej się wchodzi

Anka

utworzony: 2010-10-01 14:16
Hmmm... byłam w parku psy mogą biegać tam spuszczone więc moja Molly biegała luzem był tam jeszcze jeden pan z goldenem tylko samcem psy sie bawiłay po pewnym czasie zaczełąm wołać moli nie przychodziła poszłam kawałek i widze pan od tamtego trzyma mojego na smyczy mówie ze jego pies goni po parku a to mój ale on stanowczo ze to jego samiec pytam pana pies to samiec tak ? odpoiada tak wię to nie może być pana pies to suka niech pan sprawdzi popatrzył no fakt odpowiada on naczy ona nie ma przyrodzenia :  )  troche mu głupio było poszedł i zapioł swojego goldena widzxiłam ze sprawdził jeszcze czy to napewno samiec :  )

nienieninka

utworzony: 2010-10-02 12:12
Kiedyś wychodziłam na spacery z psami koleżanki, kiedyś stanęłyśmy i zagadałyśmy się a Orkan obsikał moją nogę innym razem w zimie ten sam pies zerwał się i pociągnął mnie akurat na tafli lodu, ległam jak długa! A z moim Rokim jest wiele śmiesznych historii w czasie zabawy, nieraz kiedy biegnie za piłką robi "fikołajki" wygląda to przezabawnie! A poza tym Roki kiedy chce wejść do domu wskakuje przez okno tak jak koty ;P

Aris i Hania

utworzony: 2010-10-02 12:42
moj pies jak chce do domu wejsc to wali łapą w drzwi ale tak jakby człowiek pukał :D a w samochodzie czasami siada z przodu i zapinam go pasami i siedzi jak człowiek ;D

Tofik

utworzony: 2010-10-02 20:17
Moj Tofik jak się ze mną bawi to jak czasami biegnie to nie zauwarza ściany i w nia uderza a potem porusza się jak pijany:)
Różne dziwne rzeczy robi...Jak chce wyjsć ba pole to skcze po oknie,lub liże drzwi..Ma dziwne obyczaje :P

ana

utworzony: 2010-10-03 16:29
Mam takiego kolege ze szkoły i on raz głaskał mojego psa jak był jeszcze mały a teraz go długo nie widział. stanąl przed brama i mówi do mojego pieska o ty mój słodziaku czy cos takiego a gromek do niego wyszczeżył zeby

proszek99

utworzony: 2010-10-06 09:04
Lusia zawsze jak żucamy jej piłkę a ona po nią leci to niedość że ślizga sie na panelach to jeszcze często na zakrętach nie wyrabia ;)

Olga

utworzony: 2010-10-12 21:45
moj pies skacze na klamke i otwiera sobie drzwi do domu...

Marli

utworzony: 2010-10-15 14:35
Niedawno szłam z moim yoreczkiem ulicą niosłam go na rękach. Z naprzeciwka szła kobieta i zauroczona moim psiakiem podbiegła złapała go na ręce bez pytania a on się zdenerwował i ugryzł ją w nos:P

paula25

utworzony: 2010-11-04 15:41
Ja padam ze śmiechu, kiedy Brunowi śni się , że biegnie:) przemierza wtedy pół pokoju i wygląda przy tym przezabawnie:)

malinowa66

utworzony: 2010-12-03 14:03
Kleks po kąpieli biega po całym domu i nie patrzy czy ktoś przed nim stoi czy nie , biegnie na niego , uderza o meble , ściany , o nasze nogi i wskakuje tak szybko na łóżko , że albo chwile biegnie po krawędzi albo ściąga pościel ;  P