Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

zgubiony znaleziony czyli jak zabezpieczyć zwierzaka żeby nam nie zginął

utworzony: 2009-05-01 19:21
Autor Treść

pijar

utworzony: 2009-05-01 19:21
Dwa tyg temu zaginęła mi suczka koyla zostawiona pod opieką rodziny. Została przestraszona przez  innego psa na osiedlu i uciekła znikneła jak kamień w wodę. Małą odnalazłam po 3 dniach i był to właściwie cud że sie udało. Zanim ją odnaleźliśmy wyrzucaliśmy sobie że nie miała na obroży małej adresówki z kontaktem. Podzielcie się swoimi doświadczeniami jak zabezpieczać psa aby zwiekszyć jego szanse na powrót do prawowitego właściciela.

Kukuśka

utworzony: 2009-05-02 17:50
Adresówka. Najlepiej grawerowana, można zakupić na allegro.
Chip. Zachipować psa można u weterynarza. W większości gabinetów jest za darmo i jest to OBOWIĄZKOWE !!
Tatuaż.

:) Mój ma zarówno chip, jak i adresówkę z imieniem psa i numerem mojego telefonu.

ines&tobi&ramzes:)

utworzony: 2009-05-07 16:51
niewiem czy mój psiak by od nas uciekł ale mój tata na wszelki wypadek zrobił mu adresówke i na obroży od lewej strony(w środku)ma napisany nr tel. mojego taty jakby sie adresówka zgubiła
a na adresówce widnieje jego imie nasz adres i nr tel. mojego taty

Albionka

utworzony: 2009-05-26 13:49
Moje psy również mają adresówki przy obrożach, ale to nie gwarantuje 100 % sukcesu.
Kiedyś jedna z suczek przestraszna przez dużego psa zerwała się ze smyczy i oderwała również adresówke.. wtedy na szczęście intuicyjnie uciekła pod blok, ale zawsze w takich sytuacjach lepiej równiez psy wyposażyć również w czipy. tego nie zgubi :) a obroża zawsze może się odpiąć...

kinio

utworzony: 2009-10-25 15:47
Ja mam Labradorka.Mój Tata kupił w sklepie zoologicznym identyfikator z numerem.Zarejestrowaliśmy go na stronie www.infopies.pl ,która podana jest na tym identyfikatorze.
Kosztowało to chyba z osiem złotych.
pozdrawiam wszystkie pieski i ich właścicieli :)

feba90

utworzony: 2010-06-12 21:26
obroża z numerkiem

magda

utworzony: 2010-06-29 20:45
adresowka badz chip musi byc

KAROLINA

utworzony: 2010-07-16 17:42
1.możesz ząłożyć chip...ostatnio w warszawie jest darmowe czipowanie psów
2.ardesownik na obroży

Himena007

utworzony: 2010-08-10 23:30
Moja Negra ma wszczepiony mikrochip z numerem identyfikacyjnym i przy obrozy nosi informację o tym, że jest oznakowana chipem i ma też medalik, który dostaliśmy w urzędzie po jej zarejestrowaniu

ana

utworzony: 2010-08-31 18:59
zaadresowana obroża i chip

Engrave

utworzony: 2016-08-10 09:38
Człowiek zawsze powinien działać profilaktycznie, przede wszystkim jeśli chodzi o psiaki. NIgdy nie wiadomo co się stanie, więc lepiej jest zamontować im adresówki. Nasze psiaki też je mają. Zapraszamy na Engrave.pl.gdzie  znajdziecie taki asortyment. Wybijane adresówki dla psów - Engrave.pl!