Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Wasze ....

utworzony: 2008-12-02 21:29
Autor Treść

Betka

utworzony: 2008-12-02 21:29
W tym temacie opiszcie swoje pupile. W opisie może być:
Wiek, wygląd, charakter, co lubi jeść, czym się bawi itp. 
Zacznę ja!!! Ja mam psa rasy York. Jest suczką o imieniu Lajla. Lubi się bawić swoim gumowym kurczakiem. Skacze, warczy i rozszarpuje go!!! Jest czarna-podpalana, ale siwieje jej już łepek! Ma 5 miesięcy i trochę... Jest szybka jak torpeda i ma gorący temperament ( nie dosłownie:)
Piszcie posty i tematy!!! Papa

Magda

utworzony: 2010-06-19 10:30
Mój piesek ma na imię Sonia ma 12 lat,jest kundelkiem,jest śliczny.dla mnie jest ideałem.Kocham go nad życie!!!!

Magda

utworzony: 2010-06-19 10:30
Faktycznie coś nikt nie chce opisywać swoich zwierzaków czemu???????

Agnieszka

utworzony: 2010-06-25 21:36
Ja mam suczkę rasy Golden Retriever. Jej kolor sierści to biszkopt. Ma prawie rok. Głównie lubi się bawić maskotkami, młoda ma świetny temperament i jest bardzo energiczna :]

marta-swierk

utworzony: 2010-06-27 20:22
Mój pies ma na imię Bobi, ma 2 latka, jest rasy shih tzu,tricolor.

marta-swierk

utworzony: 2010-06-27 20:23
Bawi się piszczączymi piłeczkami. Je gotowanego kurczaka z makaronem i marchewką, czasami wątróbkę, itp.

Kahleena

utworzony: 2010-06-29 12:05
półtoraroczna gapa i dwuletni złośliwiec- dwa koty. pies zdechł :(

Kahleena

utworzony: 2010-06-29 12:06
ufam, że niedługo będę miała znów pieska.. na razie kupa nauki na studiach

Kropka10

utworzony: 2010-08-25 13:30
Ja posiadam dwa pieski, królika i Basztarda ( mieszaniec szczygła z kanarkiem ). Jesli chodzi o mojego pierwszego pieska to ma juz 8 lat wabi się Diana jest kundelkiem ( mieszaniec rasy owczarek szkocki ale nie wiem z jakim psiakiem;). Diana nie znosi kotówa jak tylko jakiegos zobaczy najchętniej by go zagryzła:) oza tym nie lubi tylko listonosza chyba jak większość psiaków:P. Posiadam jeszcze jednego psiaka jest to sznaucer miniaturka - suczka wabi się Kropka i ma prawie 3 miesiące:) jest bardzo uparta ale inteligenta, lubi się bawić swoimi misiami, plastikowymi butelkami, a obecnie jest na etapie nauki spokojnego siedzenia podczas czesania:)

Kropka10

utworzony: 2010-08-25 13:36
Mój Króliś ma dwa lata jest koloru jasno brązowego:) z białą łatką na nosku:) NIkt go nie chciał kupić w sklepie ze względu na jego nietypowy kolor, ale jak go zobaczyłam to wiedziałam, że nie moge go zostawić w tym sklepie:) Franek bo tak wabi sie mój uszaty przyjaciel jest bardzo uparty i przede wszystkim bardzo zazdrosny o Kropkę, może mu kiedys przejdzie:) LUbie jeść jabłka i marchewkę a nader wszytko kocha zieleninę;)Jesli chodzi o mojego Basztarda Kubę to ma już 13 lat przeżyliśmy troche razem ale serce mi pęka jak patrze teraz na niego i widzę, że juz nie ma powoli siły:( NIe może juz latać, akiedyś jak wychodziłam z pokoju to zawsze za mną leciał żeby mnie z oczu nie stracić:(. Mam nadzieje, że jeszcze ode mnie nie odejdzie...

Gosia

utworzony: 2010-09-07 21:47
ja mam psa dukata ktory wlasnie skaczyl 6 miesiecy (owczarek niemiecki dugowlosy)

kami

utworzony: 2010-09-27 00:09
a ja mam wspaniałego 3 miesiecznego berneńskiego psa pasterskiego, który uwielbia zabawy o 4 rano :( powoli mu to przechodzi :)

miszka

utworzony: 2012-12-03 20:35
ja mam psa bennego od 3 lat

tłumaczenia
niemiecki Wrocław

tłumaczenia
przysięgłe Wrocław

Crow

utworzony: 2018-09-04 20:44
Do mnie pojutrze przyjedzie malutki Samoyed *.*