Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Witam :)

utworzony: 2009-03-11 16:22
Autor Treść

marta

utworzony: 2009-03-11 16:22
zapraszam do wypowiadania się na temat tych uroczych piesków :)

stoneangel

utworzony: 2009-03-12 15:28
Urocze to zamało powiedziane! Są poprostu wyjątkowe! Mój Bernard nawet gdy jest mi strasznie smutno potrafi mnie rozbawić!No i te jego śliczne, okrągłe ślepka!!!Oczka yorczków są najcudowniejsze! Pozdrawiam!!!

Vicky

utworzony: 2010-02-12 21:11
Mój Miki jest bardzo obrażalskim pieskiem, kocham go bardzo, ale niestety często w domu podnosi nóżkę i podlewa. Nie wiem jak o tego oduczyć.

EWA

utworzony: 2010-03-01 12:46
Moja dejzi jest strasznym brojaskiem i uwielbia na wszystko szczekać. Też sika w domu ale to dlatego ze mieszkamy na wsi i często poprostu nieda się z nią wyjśc bo jest mokro i straszne błoto. Ale sprzatam regularnie więc zapaszków nie ma ,oczywiście nie mam żadnych dywanów.

marta-swierk

utworzony: 2010-06-12 15:28
Większość ludzi uważa, że ta rasa jest hałaśliwa, niegrzeczna, nieznośna. A ja uważam inaczej.
Jak idę na dworzu to często spotykam yoreczki i są bardzo grzeczne !

Magda

utworzony: 2010-06-20 13:30
Powiem szczerze nie jestem fanką yorków,gdyż są to bardzo drogie w utrzymaniu psy

Tina

utworzony: 2010-07-08 20:02
Nie sądzę by ich utrzymanie było dużo droższe od innych ras. Można obciąć je na króciutko, wtedy nie trzeba mieć tylu różnych grzebieni i kosmetyków. Jeśli kiedyś będę miała takiego słodkiego yoreczka to właśnie go obetnę na krótko i będziemy uprawiać sporty (agility, aportowanie). ;-D

Ania98

utworzony: 2010-10-14 16:11
Wszyscy myślą, że utrzymanie yorków jest drogie. To nieprawda! Jeśli pies jest wystawowy to w każdym wypadku wiąże się to z większymi kosztami. Lecz jeśli piesek jest do towarzystwa, wystarczy krócej obciąć włoski i koszty wcale nie będą większe.