Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

Powitanie :D

utworzony: 2008-11-21 15:14
Autor Treść

Marycha

utworzony: 2008-11-21 15:14
Przedstawcie tu swoje Dobki :D Opiszcie je :)
To ja zacznę :D

Kama:

Moja Kamuchna urodziła się 23.04.08 r. za dwa dni będzie mieć 7 miesięcy :D Sunia ma rodowód, jest z hodowli "Majstersztyk" (www.kennel-majstersztyk.pl) - POLECAM
Kupiłam ją gdy miała 3, 5 roku. Uczyła się codziennie co może robić, a czego nie... Wszystko było ok, ale musiałam jej kupić kolczatkę, pomieważ strasznie ciągnęła... (prawie mi ręka odpadła....) Teraz chodzi ślicznie przy nodze. Kama (moim zdaniem) ma bardzo fajnie, bo w bloku obok mieszka jej braciszek :D Codziennie go spotykam i Kamulec się bawi :) Ślicznie to wygląda :)
Myślę, że Kama będzie mieć potomstwo, ale jeszcze trochę za wcześnie te ustalenia... :P
No to chyba wszystko :) Na podstawie tego opisu opiszcie swoje Dobermanki :D

DOŁĄCZAJCIE DO KLUBIKU!!! :)

Betka

utworzony: 2008-11-21 16:46
Ja nie mam dobermana, ale bardzo je lubie i chce nalezec do klubu!!!!

Marycha

utworzony: 2008-11-21 18:31
Hmm... Widzę, że mamy problem... Wiem :D Betka Jeżeli nie masz dobermana, to opisz swojego wymarzonego czyli np.: ma być biały, różowy nochal, niebieskie oczka :P Czy coś takiego :) Wiesz o co chodzi mniej więcej nie??? :D

Marycha

utworzony: 2008-11-21 19:05
SORRY SORRY!!! Ja Kamę kupiłam jak miała 3, 5 MIESIĄCA!!! SORRY naprawdę :D

Betka

utworzony: 2008-11-22 22:03
Ja bym chciała mieć dobermanka z:
1. Czekoladowy
2. Z podpaleniem brązowym
3.Uszka podklejone
4.Nie wiem czy nie jest tak, że tylko białe doberki mają niebieskie oczka???
5.Ogonek obcięty
6.Samiczka
7.Słyszłam, że KAMA znaczy po jakiemuś miłość czy jakoś tak, więc chciałabym go nazwać KAMA
8. Nosek czarny papa

camparelli

utworzony: 2010-06-22 10:57
Trzeba przyznać że dobermany to bardzo ładna rasa, gdy idą wyglądają tak majestatycznie, zwłaszcza w porównaniu z moją kluseczką:D