Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry

wasze psiaki

utworzony: 2008-10-17 22:33
Autor Treść

sunia07

utworzony: 2008-10-17 22:33
na początek przedstawcie swoje psiaczki. ja zaczynam:
mam na imię Monika. mam młodą sunię o imieniu Dona. ma prawie rok. jest słodka i śliczna, ale strasznie broi. jej zdjęcie możecie zobaczyć na profilu sunia07.

karolka

utworzony: 2009-03-19 15:30
Ja mam 10 miesięczną sunie, ma na imię Flower. No a teraz mogę się pochwalić: prawie wcale nie broi. A le cały czas chce by zwracano na nią uwagę.

Gosia

utworzony: 2010-11-26 16:29
Moj pies to Dukat ma 8mieisiecy:D

Zhaotrise

utworzony: 2015-03-09 19:21
www.zamerdani.pl to blog poświęcony życiu z owczarkiem i przygodom związanym z posiadaniem psa. Dotyczy w szczególności pieskiego życia w Lublinie i okolicach. Znajdują się tu artykuły dotyczące psich sportów min. : canicross, agility (w tym również poradnik jak zrobić własne przeszkody do agility), porady oparte na moim doświadczeniu odnośnie wychowania i szkolenia psa. Testujemy i recenzujemy różne psie produkty. Z bloga dowiecie się jak przygotować psa na rejs żaglówką, w które góry warto się wybrać, co należy zrobić aby wyjechać z psem za granicę. Publikujemy porady zdrowotne: jak zabezpieczać psa przed kleszczami, objawy i leczenie chorób od kleszczowych, czym tak na prawdę jest wścieklizna i po co szczepi się psy, obalamy mity o drogich karmach dla zwierząt. Nie tylko miłośnicy owczarków, ale właściciele wszystkich ras psów znajdą na pewno coś dla siebie. Może nie są to porady zgodne z behawiorystycznymi rozprawami doktorskimi, jednak wszystkie oparte są o nasze doświadczenia - więc sprawdzone "na własnej skórze". Na blogu pojawiać się będą też cykliczne konkursy z nagrodami, psie-komiksy i wiele więcej! DLACZEGO ZAMERDANI. PL? Merdanie jest chyba jednoznacznie kojarzonym przez wszystkich, symbolem radości u psa powodującym, że i nam patrząc na takiego psa robi się radośniej. Zamerdnanie – w moim psim słowniku świadczy o tym, że Donner bardzo mocno się czymś zainteresował, wręcz to coś go pochłonęło. Dodatkowo zamerdanie‚ może być kojarzone z zaprzyjaźnieniem się dwóch psów, które obwąchując się, radośnie machają ogonkami. Ale najważniejsze: zamerdani brzmi bardzo podobnie do zakochani. A ja jestem zakochana w swoim donku i wierzę, że każdy pies jest zamerdany (czyt. zakochany) w swoim właścicielu. Zatem czy może być lepsza nazwa dla bloga o psie?