Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » gryzonie  » Stefa i Maluszek szukają domu!

Stefa i Maluszek szukają domu!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:27 07 2013, 21:25
data ważności:25 09 2013
zamieszczający ogłoszenie: Stowarzyszenie Pomocy Świnkom Morskim
Dane zwierzaka:
urodzony: 2011
miasto:Mrągowo
klasyfikacja:
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Psy, koty... wiemy wszyscy, że potrzebują one pomocy - trafiają do schronisk, lądują na ulicy... Ale świnki morskie? Komu mogą przeszkadzać te małe, sympatyczne zwierzęta? Tymczasem również te miłe, niekłopotliwe gryzonie, potrzebują pomocy ludzi dobrej woli.
Jesteśmy zarejestrowanym Stowarzyszeniem Pomocy Świnkom Morskim. Zajmujemy się ratowaniem i znajdowaniem domów tym uroczym zwierzątkom.
Świnki trafiają do nas z różnych źródeł - znalezione na ulicy, pozostawione w schroniskach, uratowane z laboratoriów, oddawane za bezcen... Staramy się znaleźć im jak najlepsze domy. Przy przekazywaniu świnki do nowego domu podpisujemy umowę adopcyjną, regulującą obowiązki opiekuna wobec zwierzęcia oraz sprawdzamy warunki w jakich świnka ma zamieszkać (zdarzały się próby wyłudzania świnek, które miały zostać karmą dla węża).
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo wiele porad, ale przede wszystkim świnki szukające nowych opiekunów http://www.swinkimorskie.eu

Na dom czekają:
Imię – Stefa i Maluszek
Płeć - samice
Wiek – Stefa 2,5 roku, Maluszek 2 lata
Miejscowość – Mrągowo
Historia – Maluszek- uratowana ze sklepu,miała trzy łapki sparaliżowane, w wieku około 2 miesięcy ważyła 130 g, miała zostać uśpiona,ale udało jej się wrócić do zdrowia.Ma blade poduszeczki u stóp i jedną przednią łapkę lekko skręconą, ale nie przeszkadza jej to. W tej chwili ma problemy z układem moczowym, bierze Urosept.
Stefa-świnka zdrowa, czasem troszkę "agresywna" w stosunku do koleżanek.
Do adopcji razem lub do innej samiczki/ kastrata
Kontakt – mysz131[malpa]wp.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:mysz131[malpa]wp.pl
informacje dodatkowe: