Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » gryzonie  » Watson

Watson

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:04 08 2013, 20:35
data ważności:03 09 2013
zamieszczający ogłoszenie: Stowarzyszenie Pomocy Świnkom Morskim
Dane zwierzaka:
urodzony: 2011
miasto:Poznań
klasyfikacja:
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Psy, koty... wiemy wszyscy, że potrzebują one pomocy - trafiają do schronisk, lądują na ulicy... Ale świnki morskie? Komu mogą przeszkadzać te małe, sympatyczne zwierzęta? Tymczasem również te miłe, niekłopotliwe gryzonie, potrzebują pomocy ludzi dobrej woli.
Jesteśmy zarejestrowanym Stowarzyszeniem Pomocy Świnkom Morskim. Zajmujemy się ratowaniem i znajdowaniem domów tym uroczym zwierzątkom.
Świnki trafiają do nas z różnych źródeł - znalezione na ulicy, pozostawione w schroniskach, uratowane z laboratoriów, oddawane za bezcen... Staramy się znaleźć im jak najlepsze domy. Przy przekazywaniu świnki do nowego domu podpisujemy umowę adopcyjną, regulującą obowiązki opiekuna wobec zwierzęcia oraz sprawdzamy warunki w jakich świnka ma zamieszkać (zdarzały się próby wyłudzania świnek, które miały zostać karmą dla węża).
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo wiele porad, ale przede wszystkim świnki szukające nowych opiekunów http://www.swinkimorskie.eu

Na dom czeka:
Imię – Watson
Płeć - samiec
Wiek - około 2 lata
Miejscowość - Poznań
Historia – świnka odebrana poprzednim właścicielom ze względu na niedotrzymanie warunków umowy adopcyjnej (dopuszczenie do rozmnożenia świnek)/ do adopcji solo lub do samiczki po sterylizacji (agresywny względem innych samców)
Kontakt – patic6@gmail.com
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:patic6@gmail.com
informacje dodatkowe: