Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Albinka

Albinka

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:21 05 2018, 00:59
data ważności:20 06 2018
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Przytul Kota
Dane zwierzaka:
urodzony: 2016
miasto:Łódź
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Albinka jest cichutka i bardzo spokojna. Grzecznie znosi wszystkie zabiegi lekarsko-higieniczne. Kiedy ją pomiziać pod bródką, przewraca się na plecki i pokazuje piękny brzuszek. Jest troszkę wycofana i nieśmiała, jednak podejrzewamy, że to kwestia czasu. Musi go jeszcze troszkę upłynąć nim kicia oswoi się z naszym stadem i nami.
Albinka razem z Oskarkiem zostatali zabrani z ośrodka rehabilitacyjnego w Jedliczach. Oskarek — bo miał problemy z ogonem, a Albinka — na kastrację. W lecznicy okazało się, że zwierzęta mają na sobie dwie armie kleszczy i innych pcheł, które skubaliśmy z nich przez dwa długie dni…
Koty miały zostać wypuszczone po rekonwalescencji w miejscu złapania. Ale po pierwsze — otoczenie tam im nie sprzyja (jeśli nie zagraża), a po drugie — oba koty okazały się być takimi pieszczoszkami, jak z Łodzi do Gdańska... Uwierzyliśmy więc w to, że znajdziemy dla nich kochające domki. Będziemy szukać zawzięcie, bo przecież nie możemy ich wypuścić w tym… miejscu.
Albinka, podobnie jak jej brat, jest kotkiem ugodowym. Nie odpowiada na zaczepki, ale też sama nie szuka przygód. By być w pełni szczęśliwą koteczką potrzebuje spokoju i miłości. No i może jeszcze jakiegoś ciemnego, cichego kącika na początek znajomości…
Albinka jest zdrowa (testy FiV i FeLV — ujemne), wykastrowana, zaszczepiona, uwolniona od robaków i kleszczy.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Albinki prosimy pisać pod adres adoptuj@przytulkota.pl lub dzwonić po godzinie 16: Aga 604 268 143, Monika 660 725 010, Lidka 798 404 876, Magda 509 581 758.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:604268143
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany